Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Umyvadlová baterie stojánková Grohe Grohe I s výpustí

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Grohe
Série
Grohe I
Koupelny
Umyvadlové baterie
Kat. č.:
SIKOBGEJ275
Číst dotazy
Elegantní umyvadlová baterie GROHE stojánková, s výpustí, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodná do každé koupelny.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
8 724 Kč /ks
Cena:
4 490  Kč/ks
Ušetříte:
49%  (4 234 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 28 dní
Sdílejte na
Obsah

Páková umyvadlová baterie DN 15, Velikost S, jednootvorová montáž, kovová páka, GROHE FeatherControl Joystick kartuše, GROHE StarLight® povrch, GROHE EcoJoy® SpeedClean perlátor 5,7 l/min, GROHE QuickFix® Plus rychloupevňovací systém, odtoková souprava DN 32, flexi připojovací hadičky.  

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet. Veškeré produkty se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Technologie GROHE EcoJoy - Všechny produkty s úspornou technologií GROHE EcoJoy™ jsou systematicky navrženy tak, aby šetřili vodou a energií a neplýtvaly tak vzácnými zdroji.

Technologie GROHE SpeedCelan - Díky které produkt snadno vyčistíte od vodního kamene pouhým přetřením.

Technologie GROHE FeatherControl - umožňuje větší rozsah otáčení a náklonu páky pro ještě přesnější regulaci, přičemž zachovává plynulost a jednoduchost ovládání.

 

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie, sprchy a jiné produkty GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost
1,956 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Design
hranatý
Druh výrobku
umyvadlová baterie
Materiál
mosaz
Ovládání
páková
Průtok l/min.
5,7
Série
Grohe I
Typ baterie
stojánková
Výbava
s výpustí
Značka
Grohe

Naposledy shlédnuté produkty