Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Umyvadlová baterie stojánková Grohe Grohe II bez výpusti

Výhody

Značka
Grohe
Série
Grohe II
Koupelny
Umyvadlové baterie
Kat. č.:
SIKOBGEL271
Číst dotazy
Elegantní umyvadlová baterie stojánková, bez výpusti, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodná do každé koupelny. Technologie této baterie jsou, SilkMove®, StarLight®, EcoJoy® a QuickFix®.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
4 092 Kč /ks
Cena:
2 090  Kč/ks
Ušetříte:
49%  (2 002 Kč/ks)

SKLADEM 1‑2 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Páková umyvadlová baterie DN 15, jednootvorová montáž, kovová páka, keramická kartuše s technologií GROHE SilkMove® 35 mm, variabilně nastavitelný omezovač průtoku s omezovačem teploty, GROHE StarLight® chromový povrch, GROHE EcoJoy® perlátor 5,7 l/min, GROHE QuickFix® rychlomontážní systém, hladké tělo, flexi připojovací hadičky.

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet.  Veškeré produkty GROHE se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Technologie GROHE SilkMove - Kartuše s touto technologií umožňují pozvolné a přesné ovládání toku vody a její teploty.
 

 

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie a sprchy GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

 

Hmotnost a balení

Hmotnost
1,671 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Design
oblý
Druh výrobku
umyvadlová baterie
Materiál
mosaz
Ovládání
páková
Průtok l/min.
5,7
Série
Grohe II
Typ baterie
stojánková
Výbava
bez výpusti
Značka
Grohe