Staňte se fanouškem
  • Čeština

Umyvadlová baterie stojánková Grohe Grohe IV bez výpusti

Výhody

  • Doprava zdarma
  • Novinka
Značka
Grohe
Série
Grohe IV
Koupelny
Umyvadlové baterie
Kat. č.:
SIKOBGEC071
Číst dotazy
Elegantní umyvadlová baterie GROHE ESSENCE NEW, stojánková, bez výpusti, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodná do každé koupelny. Technologie této baterie jsou SilkMove, StarLight®, EcoJoy®, AquaGuide a QuickFix®.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
5 369 Kč /ks
Cena:
3 421  Kč/ks
Ušetříte:
36%  (1 948 Kč/ks)

SKLADEM > 20 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Páková umyvadlová baterie DN 15, velikost S, jednootvorová montáž, kovová páka, keramická kartuše 28 mm s, GROHE SilkMove®, s omezovačem teploty, GROHE StarLight® chromový povrch, GROHE EcoJoy® perlátor 5,7 l/min, GROHE AquaGuide nastavitelný perlátor, GROHE QuickFix® Plus rychloupevňovací systém, hladké tělo, flexi připojovací hadičky.    

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet. Veškeré produkty se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Technologie GROHE EcoJoy - Všechny produkty s úspornou technologií GROHE EcoJoy™ jsou systematicky navrženy tak, aby šetřili vodou a energií a neplýtvaly tak vzácnými zdroji.

Technologie GROHE SilkMove - Kartuše s touto technologií umožňují pozvolné a přesné ovládání toku vody a její teploty.

 
 

 

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie a sprchy GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

 

Hmotnost a balení

Hmotnost
0 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Design
oblý
Druh výrobku
umyvadlová baterie
Materiál
mosaz
Ovládání
páková
Průtok l/min.
5,7
Série
Grohe IV
Typ baterie
stojánková
Výbava
bez výpusti
Značka
Grohe