Staňte se fanouškem
  • Čeština

Umyvadlová baterie stojánková Hansgrohe Axor Starck Organic s výpustí

  • Doprava zdarma

Designová baterie umyvadlová AXOR STARCK ORGANIC, stojánková, s výpustí, s technologií ComfortZone pro komfortní využití, je praktická a díky svému modernímu designu se hodní do každé moderní koupelny, kde zaujme na první pohled.

Celý popis

Značka: Hansgrohe Série: Axor Starck Organic
Běžná dodací lhůta 28 dní
Cena:
15 881  Kč/ks

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Kód dodavatele: 0000010025 Kat. č.: 12010000
Obsah

Popis

Proud vody je sprška, nastavitelný tvar proudu vody, průtok: 3.5 l/min, průtok při funkci booster: 5 l/min, oddělené nastavení teploty a průtoku vody, odtoková souprava G 1¼, s táhlem, vhodné i pro průtokové ohřívače vody, vyložení 116 mm, výška baterie 280 mm.

Axor a Philippe Starck přinášejí revoluci, co se týče zacházení s vodou. Základem nové koupelnové kolekce je organicko-minimalistický design a obzvláště smyslný zážitek z vody. Axor Starck Organic sjednocuje inteligentní funkce a ekologické hodnoty.

Technologie umyvadlové baterie:

Technologie ComfortZone - Prostorné míry, vytříbená technika, intuitivní ovládání. Skvělý design, vysoké bezpečnostní normy a velké plus v pohodlí.

 

 

Technologie EcoSmart - Baterie a sprchy, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.

 

 

Technologie QuickClean - okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky.

 

Hmotnost a balení

Hmotnost 3,37  kg
Balení 1 ks

Technické parametry

Barva popisná chrom
Druh výrobku umyvadlová baterie
Ovládání kohoutková
Série
Typ baterie stojánková
Výbava s výpustí
Značka Hansgrohe

Dotazy