Staňte se fanouškem
  • Čeština

Umyvadlová baterie stojánková Hansgrohe Axor Starck Organic s výpustí

Výhody

  • Doprava zdarma
  • Outlet
Značka
Hansgrohe
Série
Axor Starck Organic
Koupelny
Umyvadlové baterie
 
Vodovodní baterie
Kat. č.:
12010000
Číst dotazy
Designová baterie umyvadlová AXOR STARCK ORGANIC, stojánková, s výpustí, s technologií ComfortZone pro komfortní využití, je praktická a díky svému modernímu designu se hodní do každé moderní koupelny, kde zaujme na první pohled.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
15 373 Kč /ks
Cena:
6 990  Kč/ks
Ušetříte:
55%  (8 383 Kč/ks)

SKLADEM 1 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Proud vody je sprška, nastavitelný tvar proudu vody, průtok: 3.5 l/min, průtok při funkci booster: 5 l/min, oddělené nastavení teploty a průtoku vody, odtoková souprava G 1¼, s táhlem, vhodné i pro průtokové ohřívače vody, vyložení 116 mm, výška baterie 280 mm.

Axor a Philippe Starck přinášejí revoluci, co se týče zacházení s vodou. Základem nové koupelnové kolekce je organicko-minimalistický design a obzvláště smyslný zážitek z vody. Axor Starck Organic sjednocuje inteligentní funkce a ekologické hodnoty.

Technologie umyvadlové baterie:

Technologie ComfortZone - Prostorné míry, vytříbená technika, intuitivní ovládání. Skvělý design, vysoké bezpečnostní normy a velké plus v pohodlí.

 

 

Technologie EcoSmart - Baterie a sprchy, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.

 

 

Technologie QuickClean - okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky.

 

Hmotnost a balení

Hmotnost
3,374 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Druh výrobku
umyvadlová baterie
Ovládání
kohoutková
Série
Axor Starck Organic
Typ baterie
stojánková
Výbava
s výpustí
Značka
Hansgrohe