Staňte se fanouškem
  • Čeština

Umyvadlová baterie stojánková Hansgrohe HG248 s výpustí

Výhody

Značka
Hansgrohe
Série
HG248
Koupelny
Umyvadlové baterie
Kat. č.:
SIKOBHGMS275
Číst dotazy

Moderní a nadčasový design to je umyvadlová baterie s výpustí od HANSGROHE stojánková, s technologií AirPower - přisávání vzduchu, který se poté mísí s vodou.  Vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. A technologií EcoSmart,díky které baterie využívá až o 60% méně vody, než ostatní běžné produkty bez této technologie, se hodí do každé moderní koupelny, kde zaujme na první pohled. Výrobky HANSGROHE se vyznačují nejvyšší kvalitou, vynikajícím designem a výrobky jsou pro dlouhodobé používání díky novým inovacím, technice a komfortu

Celý popis

Nákup

Cena:
2 390  Kč/ks

SKLADEM 80 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Technologie umyvadlové baterie:

Technologie AirPower - mísí vodu a vzduch, vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí Vaše využití vody tím pak bude efektivnější.


 
Technologie ComfortZone - Prostorné míry, vytříbená technika, intuitivní ovládání. Skvělý design, vysoké bezpečnostní normy a velké plus v pohodlí.
 

 

Technologie EcoSmart - Baterie a sprchy, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.

 

Hmotnost a balení

Hmotnost
1,943 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Druh výrobku
umyvadlová baterie
Materiál
mosaz
Ovládání
páková
Průtok l/min.
5
Série
HG248
Typ baterie
stojánková
Výbava
s výpustí
Značka
Hansgrohe

Soubory ke stažení