Staňte se fanouškem
  • Čeština

Umyvadlová baterie stojánková Hansgrohe HG248 s výpustí

Moderní a nadčasový design to je umyvadlová baterie s výpustí od HANSGROHE stojánková, s průtokem 5 l/m, vhodná pro průtokové ohřívače, s technologií AirPower - přisávání vzduchu, který se poté mísí s vodou.  Vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. A technologií EcoSmart,díky které baterie využívá až o 60% méně vody, než ostatní běžné produkty bez této technologie a díky tomu se hodí do každé moderní koupelny, kde zaujme na první pohled. Výrobky HANSGROHE se vyznačují nejvyšší kvalitou, vynikajícím designem a výrobky jsou pro dlouhodobé používání díky novým inovacím, technice a komfortu

Celý popis

Značka: Hansgrohe Série: HG248 Kat. č.: SIKOBHGMS275M
Cena:
2 990  Kč/ks

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Obsah

Popis

Technologie stojánkové baterie:

Technologie AirPower mísí vodu a vzduch, vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí Vaše využití vody tím pak bude efektivnější.

 

Technologie EcoSmart - Baterie a sprchy, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.

 

Technologie ComfortZone - prostorné míry, vytříbená technika, intuitivní ovládání. Skvělý design, vysoké bezpečnostní normy a velké plus v pohodlí.

Hmotnost a balení

Hmotnost 2,15  kg
Balení 1 ks

Technické parametry

Barva popisná chrom
Druh výrobku umyvadlová baterie
Materiál mosaz
Ovládání páková
Průtok l/min. 5
Série HG248
Typ baterie stojánková
Výbava s výpustí
Značka Hansgrohe

Dotazy

Naposledy navštívené produkty