Staňte se fanouškem
  • Čeština

Umyvadlová baterie stojánková Jika Cubito s výpustí

  • Doprava zdarma

Elegantní stojánková umyvadlová baterie Cubito s výpustí od známé společnosti Jika, s keramickou kartuší, zátkou Click-Clack, s 3/8" flexi hadicemi a výškou 226 mm, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé koupelny.

Celý popis

Značka: Jika Série: Cubito
Cena:
3 566  Kč/ks

Doporučená cena: 4 458 Kč Ušetříte: 20% (892 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Kód dodavatele: 0000010119 Kat. č.: 1142.8.004.002.1
Obsah

Popis

Jika Cubito - pro nadčasové a elegantní koupelny díky čistým liniím a noblesním tvarům. Pro sérii Jika Cubito je charakteristická jednoduchost a funkčnost. Záklaním kamenem této série jsou keramická umyvadla, která lze doplnit o funkční koupelnový nábytek. Série dále obsahuje masivní WC a bidety, akrylátové vany, sprchové kouty, vodovodní baterie a koupelnové doplňky. Vše v kvalitě české značky JIKA.

Značka Jika prakticky od svého vzniku suverénně zaujímá v České republice postavení jedničky mezi výrobci sanitární keramiky.

Podle posledních průzkumů trvale zůstává pro většinu zákazníků symbolem tradice a kvality. Její expanze na zahraniční trhy zároveň dokládá, že kvalita výrobků ve spojení s příznivou cenou mají velký potenciál dalšího růstu. Stoupá její obliba u zákazníků nejen na tradičních trzích Ukrajiny, Pobaltí nebo Ruska, ale také v náročné západní Evropě, na Středním východě a v mnoha dalších zemích. Velký podíl na obchodních úspěších má široká komplexní nabídka výrobků, vysoká kvalita zpracování i nadstandardní servis.

 

Společnost Jika:

Hmotnost a balení

Hmotnost 2,70  kg
Balení 1 ks

Technické parametry

Barva popisná chrom
Design hranatý
Druh výrobku umyvadlová baterie
Ovládání páková
Série Cubito
Typ baterie stojánková
Výbava s výpustí
Značka Jika

Dotazy

Naposledy shlédnuté produkty