Staňte se fanouškem
  • Čeština

GROHTHERM termostatická vanová podom.

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Grohe
Koupelny
Vanové baterie
 
Termostatické baterie
Kat. č.:
SIKOBGT215
Číst dotazy

Elegantní termostatickávanová baterie,  bez podomítkového tělesa, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodná do každé moderní koupelny.

Podomítková baterie musí být nainstalována na speciální podomítkové těleso Rapido T, které není součástí baterie.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
8 948 Kč /ks
Cena:
5 990  Kč/ks
Ušetříte:
33%  (2 958 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 28 dní
Sdílejte na
Obsah

Termostatická sprchová baterie podomítková s 2-cestným přepínačem mezi ruční sprchou a vanou, nástěnná rozeta s GROHE QuickFix®, GROHE StarLight® chromový povrch, GROHE MetalGrip ergonomicky tvarovaná kovová raménka, GROHE SafeStop bezpečnostní zarážka při 38°C, GROHE SafeStop Plus (volitelný) dodatečný omezovač teploty při 43° C, GROHE AquaDimmer Eco se združenou funkcí: integrovaný GROHE EcoButton (úsporné tlačítko pro úsporné sprchování), regulace průtoku, bez podomítkového tělesa, minimální tlak 1,0 bar, GROHE EcoJoy® technologie pro nízkou spotřebu vody a perfektní průtok.  

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet. Veškeré produkty se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Instalace podomítkového tělesa:

 

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie a sprchy GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost
1,335 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Design
oblý
Druh výrobku
vanová baterie
Materiál
mosaz
Ovládání
termostatická
Průtok l/min.
55
Typ baterie
podomítková
Výbava
bez podomítkového tělesa
Značka
Grohe