Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

HANSGROHE vanový termostatický komplet

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Hansgrohe
Koupelny
Vanové baterie
 
Termostatické baterie
Kat. č.:
SIKOBHGVANTSET
Číst dotazy
Moderní a nadčasový design to je nástěnná vanová termostatická baterie s ruční sprchou od HANSGROHE, která se hodí do každé moderní koupelny, kde zaujme na první pohled. Výrobky HANSGROHE se vyznačují nejvyšší kvalitou, vynikajícím designem a výrobky jsou pro dlouhodobé používání díky novým inovacím, technice a komfortu. 

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
10 817 Kč /ks
Cena:
5 890  Kč/ks
Ušetříte:
46%  (4 927 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 28 dní
Sdílejte na
Obsah

Termostatická baterie nástěnná s výtokem 200 mm, uzavíracím a přepínacím ventilem, termostatickou kartuší a bezpečnostní pojistkou na 40oC. Dále pak nastavitelné omezení teploty, průtok ruční sprchy 30 l/min, průtok vanového výtoku 20 l/min, zpětný ventil, rozměr přívodů DN 15 a způsob připojení jsou etážky. Délka hadice k ruční sprše, je 1,25 m. Velikost sprchové hlavice je 100 mm a maximální průtok je 18 l/m. Přepínání druhů proudu je otočným kotoučem vodních paprsků a druhy proudů této sprchové hadice jsou Rain, normální proud, proud pro smývání šampónu a masážní proud.

 

Technologie sprchové hlavice:

Technologie QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky.

 

 Technologie XXLPerformance pro ruční a horní sprchy Hansgrohe o průměru mezi 100 a 600 mm Vás zahalí do opravdového vodního snu a postarají se ve Vaší koupelně o zážitek ze sprchování ve velikosti XXL.

 

Druhy proudů:

Rain - Plnější sprchový deštík, ideální k mytí vlasů.

 

Masážní proud - Silný masážní proud, který cíleně nabuzuje.

Hmotnost a balení

Hmotnost
4,07 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Rozteč
150 mm

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Design
oblý
Druh výrobku
vanová baterie
Materiál
mosaz
Ovládání
termostatická
Průtok l/min.
20
Typ baterie
nástěnná
Výbava
s vanovým setem
Značka
Hansgrohe

Naposledy shlédnuté produkty