Staňte se fanouškem
  • Čeština

Vanová baterie podomítková Ravak 10° bez podomítkového tělesa

Elegantní podomítková vanová baterie RAVAK, bez podomíkového tělesa, s přepínačem pro R-box, je vhodným výběrem do každé koupelny. Svým uložením na stěně se armatura o 10° mírně naklání směrem k uživateli. Ovládání je tak ještě příjemnější, design ještě vstřícnější a vaše spokojenost ještě větší. Baterie je připravena pro použití instalačního tělesa R-box, který významně usnadňuje práci a zlepšuje výsledek celého díla.

Celý popis

Značka: Ravak Série: 10° Kat. č.: TD065.00
Běžná dodací lhůta 14 dní
Cena:
2 338  Kč/ks

Doporučená cena: 3 691 Kč Ušetříte: 37% (1 353 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Bez čeho se neobejdete

K tomuto produktu je třeba dokoupit pár nezbytných věcí

Obsah

Popis

  • kartuš (průměr, materiál): 35 mm, keramická
  • průtok (při 0,3 MPa): vana 19,42 l/min, sprcha 21,54 l/min
  • vhodné: k vanám (napouštění přepadem a vývod pro ruční sprchu) nebo pro sprchové kouty, které mají pevnou a ruční sprchu
Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme baterie 10° kombinovat s ostatními výrobky konceptu 10° a dalším příslušenstvím RAVAK. Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome. Základní těleso pro podomítkové baterie R-box RB 070.50 není součástí baterie, je nutné jej dokoupit. R-box obsahuje materiál pro přichycení ke stěně, nezahrnuje přípojky pro vedení vody ani jiný vodoinstalační materiál. R-box obsahuje pracovní plastový krycí díl vnitřního těla baterie uloženého v R-boxu, který i při demontáži vrchního dílu baterie zachovává rozvod vody v koupelně plně funkční. Prostřednictvím tohoto plastového dílu lze rozvod vody odvzdušnit, bez odstávky vody. R-box má jasně šipkou označenu horní část výrobku, pro správnou orientaci vlastního těla baterie.

Hmotnost a balení

Hmotnost 2,00  kg
Balení 1 ks

Technické parametry

Druh výrobku vanová baterie
Ovládání páková
Série
Typ baterie podomítková
Výbava bez podomítkového tělesa
Značka Ravak

Dotazy