Staňte se fanouškem
  • Čeština

Vysoká umyvadlová baterie stojánková Grohe Eurodisc Joy bez výpusti

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Grohe
Série
Eurodisc Joy
Koupelny
Vysoké umyvadlové baterie
Kat. č.:
G23428LS0
Číst dotazy

GROHE Eurodisc Joystick – koupelnová umyvadlová baterie stojánková (bez výpusti) v měsíční bílé barvě, elegantní design, díky kterému, je umyvadlová baterie vhodná do každé koupelny. Vysoká umyvadlová baterie je určena zejména pro umyvadla na desku. Tato kombinace vypadá velmi dobře a poskytuje i větší komfort.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
13 966 Kč /ks
Cena:
8 681  Kč/ks
Ušetříte:
38%  (5 285 Kč/ks)

SKLADEM 3‑4 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah
<p">Úchvatný bílý povrch zaručuje, že tato koupelnová baterie z řady GROHE Eurodisc Joystick bude dokonalým doplňkem tohoto výjimečného stylu. Atraktivní vzhled této baterie, který se vyznačuje hladkým tělem a extra vysokou výtokovou trubicí, je doplněn sadou praktických funkcí, počínaje systémem GROHE QuickFix® plus pro rychlou a bezproblémovou instalaci. Kartuše GROHE SilkMove® umožňuje plynulou a snadnou regulaci objemu tekoucí vody a její teploty. Technologie GROHE EcoJoy® snižuje spotřebu vody na maximálně 5,7 litrů za minutu, čímž šetří životní prostředí i náklady vaší domácnosti. Případné usazeniny vodního kamene na této jednopákové baterii lze odstranit pouhým setřením, a to díky silikonovým tryskám SpeedClean.

Technologie GROHE FeatherControl - umožňuje větší rozsah otáčení a náklonu páky pro ještě přesnější regulaci, přičemž zachovává plynulost a jednoduchost ovládání.

 

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie, sprchy a jiné produkty GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost
2,067 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Délka ramínka (cm)
17,9
Výška baterie (cm)
36,1
Výška ramínka (cm)
25,3

Technické parametry

Barva popisná
bílá/chrom
Druh výrobku
vysoká umyvadlová baterie
Ovládání
páková
Série
Eurodisc Joy
Typ baterie
stojánková
Výbava
bez výpusti
Značka
Grohe