Staňte se fanouškem
  • Čeština

Vysoká umyvadlová baterie stojánková Grohe Grohe I bez výpusti

  • Doprava zdarma

Elegantní vysoká umyvadlová baterie GROHE stojánková, bez výpusti, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodná do každé koupelny.

Celý popis

Značka: Grohe Série: Grohe I Kat. č.: SIKOBGEJ285
Cena:
7 390  Kč/ks

Doporučená cena: 11 952 Kč Ušetříte: 38% (4 562 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Obsah

Popis

Páková umyvadlová baterie DN 15, velikost XL, jednootvorová montáž, kovová páka, pro volně stojící umývátka, GROHE FeatherControl Joystick kartuše, GROHE StarLight® povrch, GROHE EcoJoy®, SpeedClean perlátor 5,7 l/min, GROHE QuickFix® Plus rychloupevňovací systém, hladké tělo, flexi připojovací hadičky.    

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet. Veškeré produkty se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Technologie GROHE EcoJoy - Všechny produkty s úspornou technologií GROHE EcoJoy™ jsou systematicky navrženy tak, aby šetřili vodou a energií a neplýtvaly tak vzácnými zdroji.

Technologie GROHE SpeedClean - Díky které produkt snadno vyčistíte od vodního kamene pouhým přetřením.

Technologie GROHE FeatherControl - umožňuje větší rozsah otáčení a náklonu páky pro ještě přesnější regulaci, přičemž zachovává plynulost a jednoduchost ovládání.

 

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie, sprchy a jiné produkty GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost 3,36  kg
Balení 1 ks

Technické parametry

Barva popisná chrom
Design hranatý
Druh výrobku vysoká umyvadlová baterie
Materiál mosaz
Ovládání páková
Průtok l/min. 5,7
Série Grohe I
Typ baterie stojánková
Výbava bez výpusti
Značka Grohe

Dotazy