Staňte se fanouškem
  • Čeština

Vysoká umyvadlová baterie stojánková Grohe Grohe I bez výpusti

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Grohe
Série
Grohe I
Koupelny
Vysoké umyvadlové baterie
Kat. č.:
SIKOBGEJ285
Číst dotazy
Elegantní vysoká umyvadlová baterie GROHE stojánková, bez výpusti, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodná do každé koupelny.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
11 650 Kč /ks
Cena:
7 390  Kč/ks
Ušetříte:
37%  (4 260 Kč/ks)

SKLADEM 3‑4 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Páková umyvadlová baterie DN 15, velikost XL, jednootvorová montáž, kovová páka, pro volně stojící umývátka, GROHE FeatherControl Joystick kartuše, GROHE StarLight® povrch, GROHE EcoJoy®, SpeedClean perlátor 5,7 l/min, GROHE QuickFix® Plus rychloupevňovací systém, hladké tělo, flexi připojovací hadičky.    

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet. Veškeré produkty se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Technologie GROHE EcoJoy - Všechny produkty s úspornou technologií GROHE EcoJoy™ jsou systematicky navrženy tak, aby šetřili vodou a energií a neplýtvaly tak vzácnými zdroji.

Technologie GROHE SpeedClean - Díky které produkt snadno vyčistíte od vodního kamene pouhým přetřením.

Technologie GROHE FeatherControl - umožňuje větší rozsah otáčení a náklonu páky pro ještě přesnější regulaci, přičemž zachovává plynulost a jednoduchost ovládání.

 

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie, sprchy a jiné produkty GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost
3,163 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Design
hranatý
Druh výrobku
vysoká umyvadlová baterie
Materiál
mosaz
Ovládání
páková
Průtok l/min.
5,7
Série
Grohe I
Typ baterie
stojánková
Výbava
bez výpusti
Značka
Grohe