Staňte se fanouškem
  • Čeština

Vysoká umyvadlová baterie stojánková Grohe Grohe IV bez výpusti

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Grohe
Série
Grohe IV
Koupelny
Vysoké umyvadlové baterie
Kat. č.:
SIKOBGEC285
Číst dotazy
Elegantní páková umyvadlová baterie  GROHE, stojánková, bez výpusti, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodná do každé koupelny. Technologie této baterie jsou SilkMove, EcoJoy®, AquaGuide, StarLight® a QuickFix®.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
9 685 Kč /ks
Cena:
6 390  Kč/ks
Ušetříte:
34%  (3 295 Kč/ks)

SKLADEM > 10 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Páková umyvadlová baterie DN 15, Velikost XL, jednootvorová montáž, kovová páka, pro volně stojící umývátka, keramická kartuše 28 mm s, GROHE SilkMove®, s omezovačem teploty, GROHE StarLight® chromový povrch, GROHE EcoJoy® perlátor 5,7 l/min, GROHE AquaGuide nastavitelný perlátor, GROHE QuickFix® Plus rychlomontážní systém, otočná výtoková trubice, s perlátorem a dorazem, hladké tělo, flexi připojovací hadičky, minimální tlak 1,0 bar.  

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet. Veškeré produkty se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Technologie GROHE EcoJoy - Všechny produkty s úspornou technologií GROHE EcoJoy™ jsou systematicky navrženy tak, aby šetřili vodou a energií a neplýtvaly tak vzácnými zdroji.

Technologie GROHE SilkMove - Kartuše s touto technologií umožňují pozvolné a přesné ovládání toku vody a její teploty.

 
 

 

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie a sprchy GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

 

Hmotnost a balení

Hmotnost
2,849 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Design
oblý
Druh výrobku
vysoká umyvadlová baterie
Materiál
mosaz
Ovládání
páková
Průtok l/min.
5,7
Série
Grohe IV
Typ baterie
stojánková
Výbava
bez výpusti
Značka
Grohe