Staňte se fanouškem
  • Čeština

Elektrický bojler Ariston Velis Evo Plus 100 l, vodorovný i svislý ( 1 )

  • Doprava zdarma

VELIS EVO PLUS je elektrický zásobníkový ohřívač vody s jedinečným italským designem s povrchem v barvě stříbrného kovu, plochým tvarem s oblými liniemi a hloubkou pouze 27 cm. Můžete ho instalovat svisle nebo vodorovně.

VELIS EVO PLUS je vybaven funkcí ECO EVO, která si pamatuje, kdy a kolik horké vody používáte. Tím snižuje spotřebu elektrické energie až o 14 %. VELIS EVO PLUS navíc nabízí i možnost denního programování. K další úspoře energie přispívá inovativní konstrukce s dvojitou nádrží. Celkově tak s tímto ohřívačem můžete ušetřit až 259 kWh ročně, což představuje roční úsporu až 1250 Kč.

Na dotykovém Blue Tech displeji najdete informaci, kolik sprch je aktuálně k dispozici a jak dlouho budete čekat na další. Díky rychlému ohřevu je teplá voda pro sprchování připravena za 50 minut.

Celý popis

Značka: Ariston Série: Velis Evo Plus Kat. č.: SIKORAEP100
Běžná dodací lhůta 14 dní
Cena:
7 385  Kč/ks

Doporučená cena: 11 592 Kč Ušetříte: 36% (4 207 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Obsah

Popis

Rovnováha mezi kompaktními rozměry, energetickou účinností a estetického tvaru - to je řada elektrických ohřívačů ARISTON VELIS EVO.  Tyto ohřívače se vyznačují zesílenou polyuretanovou izolací, příjemným ovládacím panelem a možností svislého nebo horizontálního zavěšení. Jeho hloubka dosahuje pouhých 27 cm. Autodiagnostický systém těchto ohřívačů pomůže detekovat případné závady přístroje. Automatickí funkce LEGIONELA pravidelně ohřeje vodu k 80° Celsia, čímž sterilizuje vnitřní prostory zásobníku a zabrání tak růstu a množení bakterií jako je například Legionella pneumophila.
Jako jediný na trhu  v ČR má ARISTON VELIS EVO patentovaný způsob ohřevu vody ve dvou zabudovaných nádržích. Dvě nádrže zajistí, že při odběru nedochází k mísení již ohřáté vody s vodou studenou. Glazovaný povrch topných těles, osazení magneziovou anodou  a titanový smalt nádob zajistí dlouhou životnost ohřívače. CHYTRÝ blue tech dotykový displej zobrazuje počet sprch k dispozici; čekací doba na další sprchu, umožňuje denní programování.

Pro dlouhodobě bezporuchový provoz ohřívače je nutné zajistit pravidelnou  (cca 2 roky) výměnu magneziových anod, aby se zabránilo tvorbě vodního kamene uvnitř zásobníku.

                         Ariston VELIS EVO PLUS 100


Provedení:

závěsný, svislý (i vodorovný), plochý

Barva: broušený kov & stříbrná
Materiál nádoby: ocel s titanovým smaltem
Připojení: spodní
Typ termostatu: elektronický, LED display
Snímání teploty: přesná NTC čidla
Jmenovitý objem:
100 litrů (2x 50 l)
Výkon topného tělesa 1500 / 1000 kW
Připojovací elektr. napětí
1/N/PE ~ 230V, jištění 10 A
Elektrický příkon:
max. 1,5 kW
Maximální provozní tlak
0,9 MPa / 8 Bar
Doba ohřevu z 10°C na 55°C
2h50min
Hmotnost: 33kg
Hmotnost naplněného ohřívače:
133 kg
Stupeň elektrického krytí:
IPX4
Výška: 1251 mm

Hloubka:

275 mm

Šířka:

506 mm
Bezpečnostní ventil: ANO
Energetická třída:
"B"

Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!

Závěs ARISTON  pro vodorovné i horizontální zavěšení bojlerů Ariston VELIS, PLUS, INOX není součástí baleníLze objednat samostatně pod kódem 222222. 

Hmotnost a balení

Hmotnost 32,00  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Hloubka (cm) 27
Šířka (cm) 50
Výška (cm) 125

Technické parametry

Druh výrobku bojler
Montáž vodorovný i svislý
Objem 100
Série
Typ elektrický
Značka

Hodnocení zákazníků

Dotazy