Staňte se fanouškem
  • Čeština

Elektrický bojler Ariston VelisVelis Evo 100 l, vodorovný i svislý ( 1 )

  • Doprava zdarma

VELIS EVO je plochý elektrický zásobníkový ohřívač vody s povrchem v elegantní bílé barvě a s detaily v barvě stříbrného kovu. Díky hloubce pouhých 27 cm a možnosti zvolit svislou nebo vodorovnou instalaci šetří ohřívač VELIS EVO místo a dobře zapadne do každé koupelny.

VELIS EVO je vybaven funkcí ECO EVO, která si pamatuje, kdy a kolik horké vody používáte. Tím snižuje spotřebu elektrické energie až o 14 %. K další úspoře energie přispívá inovativní konstrukce s dvojitou nádrží. Celkově tak s tímto ohřívačem můžete ušetřit až 259 kWh ročně, což představuje roční úsporu až 1250 Kč.

Ohřívač ARISTON VELIS EVO se vyznačuje také rychlým ohřevem vody. Teplá voda pro sprchování je připravena už za 50 minut.

Celý popis

Značka: Ariston Série: Velis Evo Kat. č.: SIKORAE100
Cena:
6 129  Kč/ks

Doporučená cena: 9 668 Kč Ušetříte: 37% (3 539 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Obsah

Popis

Rovnováha mezi kompaktními rozměry, energetickou účinností a estetického tvaru - to je řada elektrických ohřívačů ARISTON VELIS EVO.  Tyto ohřívače se vyznačují zesílenou polyuretanovou izolací, příjemným ovládacím panelem a možností svislého nebo horizontálního zavěšení. Jeho hloubka dosahuje pouhých 27 cm. Autodiagnostický systém těchto ohřívačů pomůže detekovat případné závady přístroje. Automatická funkce LEGIONELA pravidelně ohřeje vodu k 80° Celsia, čímž sterilizuje vnitřní prostory zásobníku a zabrání tak růstu a množení bakterií jako je například Legionella pneumophila.
Jako jediný na trhu  v ČR má ARISTON VELIS EVO patentovaný způsob ohřevu vody ve dvou zabudovaných nádržích. Dvě nádrže zajistí, že při odběru nedochází k mísení již ohřáté vody s vodou studenou. Glazovaný povrch topných těles, osazení magneziovou anodou  a titanový smalt nádob zajistí dlouhou životnost ohřívače.

Pro dlouhodobě bezporuchový provoz ohřívače je nutné zajistit pravidelnou  (cca 2 roky) výměnu magneziových anod, aby se zabránilo tvorbě vodního kamene uvnitř zásobníku.

                                 Ariston VELIS EVO 100


Provedení:

závěsný, svislý (i vodorovný), plochý

Barva: polární bílá & stříbrná
Materiál nádoby: ocel s titanovým smaltem
Připojení: spodní
Typ termostatu: elektronický, LED display
Snímání teploty: přesná NTC čidla
Jmenovitý objem:
100 litrů (2x 50 l)
Výkon topného tělesa 1500 / 1000 kW
Připojovací elektr. napětí
1/N/PE ~ 230V, jištění 10 A
Elektrický příkon:
max. 1,5 kW
Maximální provozní tlak
0,9 MPa / 8 Bar
Doba ohřevu z 10°C na 55°C
2h 50min
Hmotnost: 33 kg
Hmotnost naplněného ohřívače:
133 kg
Stupeň elektrického krytí:
IPX4
Výška: 1251 mm

Hloubka:

275 mm

Šířka:

506 mm
Bezpečnostní ventil: ANO
Energetická třída:
"B"

Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!

Závěs ARISTON  pro vodorovné i horizontální zavěšení bojlerů Ariston VELIS, PLUS, INOX není součástí baleníLze objednat samostatně pod kódem 222222. 

 

Hmotnost a balení

Hmotnost 30,00  kg
Balení 1 ks

Technické parametry

Barva popisná bílá
Druh výrobku bojler
Montáž vodorovný i svislý
Objem 100
Série
Typ elektrický
Značka

Hodnocení zákazníků

Dotazy