Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Sušák ručníků elektrický Liner 55x39,5 cm, bílá

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Elvl
Série
Liner
Koupelny
Koupelnové radiátory elektrické
Kat. č.:
LINER
Číst dotazy

Rozměry: 550x395x80 mm (délka x výška x hloubka), příkon: 130 W, délka připojovacího kabelu: 1,2 m. Liner tvoří příčná ocelová ramena obdélníkového tvaru 30 x 15 mm, která jsou vsazena do nosného sloupku trojúhelníkového tvaru. Sušák je na stěně upevněn pomocí čtyř zakrytých úchytů. Elektrický ...

Celý popis

Nákup

Cena:
3 618  Kč/ks

SKLADEM > 10 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah
Rozměry: 550x395x80 mm (délka x výška x hloubka), příkon: 130 W, délka připojovacího kabelu: 1,2 m. Liner tvoří příčná ocelová ramena obdélníkového tvaru 30 x 15 mm, která jsou vsazena do nosného sloupku trojúhelníkového tvaru. Sušák je na stěně upevněn pomocí čtyř zakrytých úchytů. Elektrický sušák ručníků je opatřen termoaktivním práškovou barvou. Termostat není součástí radiátoru LINER. Lze umístit více sušáků LINER nad sebe a vzájemně je spojit, získáte tak topné těleso o větším výkonu, které je možné osadit termostatem do zásuvky SKVTERMOSTAT.

Hmotnost a balení

Hmotnost
5 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Šířka (cm)
55
Výška (cm)
39,5

Technické parametry

Barva popisná
bílá
Druh výrobku
sušák ručníků
Materiál
kov
Série
Liner
Typ dle vytápění
elektrický
Značka
Elvl

Naposledy shlédnuté produkty