Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Teplá dlažba Fine Floor 1,5 m2

Výhody

Značka
Fineza
Série
Fine Floor
Koupelny
Podlahové vytápění
Kat. č.:
FFROB
Číst dotazy

Topná rohož je v podstatě topný kabel o průměru 3 - 4mm přichycený k nosné tkanině o šířce 0,5m. Balení obsahuje 1,5m2 topné rohože o výkonu 240W, návod na instalaci. Je baleno v PVC fólii. Je potřeba dokoupit termostat, kterým si budete nastavovat a regulovat teplotu podlahy (viz související produkty). Doporučujeme použít pod topnou rohož IZOLACI, která zabrání unikání tepla do vrstev podlahy pod rohoží a tím si zajistíte rychlejší nahřátí podlahy na zvolenou teplotu bez zbytečných tepelných ztrát.

Celý popis

Nákup

Cena:
1 890  Kč/ks

SKLADEM > 5 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Tyto dva výrobky se liší pouze ve způsobu pokládky. Instalace kabelu je flexibilnější, ale náročnější na čas. Rohož se vyznačuje jednodušší pokládkou a je u ní zajištěno rovnoměrné rozložení výkonu. Rohož je však vhodná spíše pro pravidelné plochy. Používá se pro komfortní ohřev podlahy. Topná rohož je umístěna těsně pod dlažbou, obvykle ve flexibilním lepidle nebo samo-nivelačním potěru. Používají se kabely co nejmenších průměrů a s nižším lineárním příkonem, aby byla rozteč smyček malá a podlaha se rovnoměrně prohřívala. Výhodou tohoto systému je snadná instalace.

Hmotnost a balení

Hmotnost
0,6 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Druh výrobku
teplá dlažba
Série
Fine Floor
Vyhřívaná plocha (m2)
1,5 m2
Značka
Fineza

Soubory ke stažení

Naposledy shlédnuté produkty