Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Teplá dlažba Fine Floor 1,8 - 2,8 m2

Výhody

Značka
Fineza
Série
Fine Floor
Koupelny
Podlahové vytápění
Kat. č.:
FFB
Číst dotazy

Topný kabel pro vytápění plochy 1,8-2,8 m2, příkon 280 W. Podlahové vytápění slouží ke zvýšení pohodlí ve vaší koupelně, navíc je jednoduše ovladatelné, úsporné a spolehlivé. Výrobek není určen pouze pro koupelny, ale lze ho instalovat i do chodeb, kuchyní atd. Při instalaci se z kabelu vytváří ...

Celý popis

Nákup

Cena:
1 590  Kč/ks

SKLADEM > 10 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah
Topný kabel pro vytápění plochy 1,8-2,8 m2, příkon 280 W. Podlahové vytápění slouží ke zvýšení pohodlí ve vaší koupelně, navíc je jednoduše ovladatelné, úsporné a spolehlivé. Výrobek není určen pouze pro koupelny, ale lze ho instalovat i do chodeb, kuchyní atd. Při instalaci se z kabelu vytváří topné smyčky, jejichž hustotu lze individuálně stanovit pomocí přiložených šablon. Vzhledem k použití tenkého jednožilového kabelu s ochranným opletením typu ADSL1P a z toho plynoucí nízké konstrukční výšky je FINE FLOOR vhodný i pro rekonstrukci podlah v již existujících objektech.
Poskytovaná záruka 10 let.

Hmotnost a balení

Hmotnost
2,3 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Délka topného kabelu (m)
27

Technické parametry

Druh výrobku
teplá dlažba
Série
Fine Floor
Vyhřívaná plocha (m2)
1,8 - 2,8 m2
Výkon (W)
280
Značka
Fineza

Naposledy shlédnuté produkty