Staňte se fanouškem
  • Čeština

Bidet Jika Deep závěsný, vnitřní přívod

  • Outlet

Závěsný bidet bílý s montážními otvory ze série Deep od známé společnosti JIKA s otvorem pro baterii. Délka 53 cm. Instalační sada je součástí dodávky.

Celý popis

Značka: Jika Série: Deep Kat. č.: 3061.1.000.304.1
Cena:
2 642  Kč/ks

Doporučená cena: 3 658 Kč Ušetříte: 28% (1 016 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Bez čeho se neobejdete

K tomuto produktu je třeba dokoupit pár nezbytných věcí

Obsah

Popis

JIKA Deep se úspěšně snaží přinést do koupelen tvarovou a funkční promyšlenost, která se snaží si svou hloubkou vydobýt místo třeba právě ve vaší koupelně. Série Deep sází na přírodní prvky, měkce ohlé tvary, ladné hrany, jednoduché a elegantně čisté tvary s nádechem decentního dřevěného dekoru. Proč zůstávat u zaběhlého a stále stejného koupelnového konceptu, designéři série JIKA Deep dokázali, že je stále kam posouvat a určitě nezaostali ani drobet pozadu . Série Deep je mezi zákazníky velmi oblíbená a dává příležitost všem prahnoucím po útulné, vkusné a moderně zařízené koupelně. Série Deep zahrnuje jedinečný koupelnový nábytek, kombinační WC klozety, sprchové vaničky a vodovodní baterie. Vše v kvalitě JIKA.   
 
JIKA podle posledních průzkumů trvale zůstává pro většinu zákazníků symbolem tradice a kvality. Její expanze na zahraniční trhy zároveň dokládá, že kvalita výrobků ve spojení s příznivou cenou mají velký potenciál dalšího růstu. Stoupá její obliba u zákazníků nejen na tradičních trzích Ukrajiny, Pobaltí nebo Ruska, ale také v náročné západní Evropě, na Středním východě a v mnoha dalších zemích. Velký podíl na obchodních úspěších má široká komplexní nabídka výrobků, vysoká kvalita zpracování i nadstandardní servis.

 

Společnost Jika:

Hmotnost a balení

Hmotnost 14,50  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Hloubka (cm) 53
Šířka (cm) 36
Výška (cm) 30

Technické parametry

Design oblý
Druh výrobku bidet
Materiál keramika
Přívod vody vnitřní přívod
Série Deep
Typ závěsný
Značka Jika

Dotazy

Naposledy shlédnuté produkty