Staňte se fanouškem
  • Čeština

Bidet Jika Mio závěsný, vnější přívod

  • Výprodej
  • Outlet

Závěsný bidet s oválným tvarem. Bidet vyrábí firma JIKA do série Mio. Bidet má otvor pro baterii uprostřed. V balení není sifon ani baterie. Rozměry bidetu jsou 36 x 56 x 30 cm.

Celý popis

Značka: Jika Série: Mio
Cena:
2 490  Kč/ks

Doporučená cena: 4 047 Kč Ušetříte: 38% (1 557 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Kód dodavatele: 0000010119 Kat. č.: 3171.1.000.304.1
Obsah

Popis

Koupelnová série Mio vystupuje z řady. Na první pohled zaujme oblou, leč ladnou křivkou, která vás nutí přijít blíže a dotknout se. Výrazné zaoblené tvary, elegantní umyvadla, masivní keramika, velké oblouky, asymetrické vany, klozety i bidety, nepřehlédnutelné jsou i menší detaily, jako je například jemná vlnka na splachovací nádržce.
Ženský design, tak popsal tuto sérii slavný designér Peter Wirz ze švýcarského Process Product Design, avšak tomu není pouze tak, muži si určitě oblíbí keramiku a skříňky vyrobené z masivu, jako doplněk do své koupelny a to vše za přijatelné ceny.
 

Podle posledních průzkumů trvale zůstává pro většinu zákazníků symbolem tradice a kvality. Její expanze na zahraniční trhy zároveň dokládá, že kvalita výrobků ve spojení s příznivou cenou mají velký potenciál dalšího růstu. Stoupá její obliba u zákazníků nejen na tradičních trzích Ukrajiny, Pobaltí nebo Ruska, ale také v náročné západní Evropě, na Středním východě a v mnoha dalších zemích. Velký podíl na obchodních úspěších má široká komplexní nabídka výrobků, vysoká kvalita zpracování i nadstandardní servis.

 

Společnost Jika:

Hmotnost a balení

Hmotnost 18,40  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Hloubka (cm) 56
Šířka (cm) 36
Výška (cm) 30

Technické parametry

Design oblý
Druh výrobku bidet
Materiál keramika
Montážní sada nutno dokoupit
Přívod vody vnější přívod
Série Mio
Typ závěsný
Značka Jika

Dotazy

Naposledy shlédnuté produkty