Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

LEMA bezvodý urinál Bí

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Laufen
Koupelny
Pisoáry
Kat. č.:
4319.5.000.401.1
Číst dotazy

 Urinál bez senzoru od známého výrobce LAUFEN, bezvodný, se sifonem, s rozměry 34,7x40x96 cm, je vhodným výběrem do každé koupelny.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
13 571 Kč /ks
Cena:
9 500  Kč/ks
Ušetříte:
30%  (4 071 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 42 dní
Sdílejte na
Obsah

LAUFEN je synonymem dokonalosti, a to pokud jde o formu a kvalitu řemeslné dovednosti, tak i pro pokročilé technologie s decentním vzhledem. Nadnárodní společnost Laufen má obchodní zastoupení v zemích celého světa.

Pěkným vzhledem to nekončí: V minulosti bylo často nutné urinály demontovat při výměně sifonu nebo kvůli odstranění zbytků nečistot usazených v instalaci. To platilo zejména u intenzivně používaných urinálů na dálničních odpočívadlech nebo v rušných restauracích. V případě urinálu Lema to díky jeho revoluční koncepci neplatí. Lze jej spolehlivě udržovat i bez demontáže, protože sifon se jednoduše vyjme shora. K rozvodům vody je tak snadný přístup a nečistoty se odstraní s minimem úsilí. To je neocenitelným přínosem zejména na veřejných toaletách, kde rychlé a snadné čištění znamená i nižší náklady.

Hmotnost a balení

Hmotnost
23,5 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Druh výrobku
pisoár
Značka
Laufen

Naposledy shlédnuté produkty