Vážení zákazníci, informujte se prosím o otevírací době SIKO prodejen 28. a 29. 9. 2018. Děkujeme.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Stojící WC kombi Ideal Standard Sevamix, spodní odpad, 63cm

  • Výprodej
  • AKCE
  • Výhodná nabídka
  • Outlet

Stojící WC z exkluzivní série sevamix, s hlubokým splachováním a spodním odpadem, včetně WC nádrže s armaturou Dual Flush na 3/6 l, je vhodným výběrem do každé koupelny. WC sedátko není součástí výrobku.

Celý popis

Značka: Ideal Standard Série: Sevamix Kat. č.: W914701
Cena:
1 690  Kč/ks

Doporučená cena: 2 303 Kč Ušetříte: 27% (613 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Bez čeho se neobejdete

K tomuto produktu je třeba dokoupit pár nezbytných věcí

Obsah

Popis

Produkt od výrobce s vedoucím postavením na trhu se zařizovacími předměty pro rezidenční, komerční i institucionální projekty. Stěžejní součástí obchodní strategie je významné zaměření na vývoj, industrializaci a dodávku inovativních koupelnových řešení v oblasti sanitární keramiky, koupelnových a kuchyňských vodovodních baterií, wellness, nábytku a doplňků.

Společnost působí ve více než 20 zemích Evropy, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky. S podporou 20 evropských výrobních závodů nabízíme výrobky špičkové úrovně, které splňují nejpřísnější normy.Skupiny výrobky jsou distribuovány pod mezinárodními značkami Ideal Standard, Jado a American Standard (Latinská Amerika), stejně jako ostatních místních značek, jako Armitage Shanks (Velká Británie) Ceramica Dolomite (Itálie), Porcher (Francie) a Vidima (východní Evropa).

Historie společnosti začala před 137 lety v USA v malé továrně založené dvěma irskými přistěhovalci., která se zabývala výrobou litinových záchodů a umyvadel.Inovace se odráží v celé historii Ideal Standard. V roce 1969 jsme vyvinuli první závěsné WC, v roce 1970 první kartuši s keramickými disky, společnost jako první představila sanitární akrylát jako materiál pro výrobu van.Ambicí Ideal Standard je posilovat povědomí značky oblíbené spotřebiteli a profesionálními uživateli a včas dodávat inovativní řešení za konkurenceschopné ceny.Ve své politice na ochranu životního prostředí, Ideal Standard vyžaduje, aby všechny výrobní závody působily v souladu s místními i evropskými předpisy a normami.

Hmotnost a balení

Hmotnost 28,00  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Hloubka (cm) 63
Šířka (cm) 36,5
Výška (cm) 78

Technické parametry

Barva popisná bílá
Design oblý
Druh odpadu spodní odpad
Druh výrobku WC kombi
Materiál keramika
Montážní sada součástí balení
Napouštění boční 3/8"
Série Sevamix
Splachování hluboké splachování
Typ stojící
Výbava bez sedátka
Výška WC mísy bez sedátka (cm) 39
Značka Ideal Standard

Dotazy

Naposledy navštívené produkty