Staňte se fanouškem
  • Čeština

WC sedátko Baby Duroplast

Výhody

Značka
Glacera
Série
Baby
Koupelny
WC sedátka
Kat. č.:
BABYNEW
Celkové hodnocení: 5,00
Číst hodnocení (1) Číst dotazy

Dětské WC sedátko s integrovaným malým sedátkem, pomalým sklápěním a snadným vyjímáním pomocí dvou tlačítek. Dětské záchodové sedátko je opatřeno magnetem, aby přilnulo k velkému víku a nepřekáželo tak při používání WC u dospělých osob. V případě, že děti sedátku odrostou, lze vložku jednoduše z ...

Celý popis

Nákup

Cena:
699  Kč/ks

SKLADEM > 99 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah
Dětské WC sedátko s integrovaným malým sedátkem, pomalým sklápěním a snadným vyjímáním pomocí dvou tlačítek. Dětské záchodové sedátko je opatřeno magnetem, aby přilnulo k velkému víku a nepřekáželo tak při používání WC u dospělých osob. V případě, že děti sedátku odrostou, lze vložku jednoduše z dospělého sedátka vyjmout. Pomocí hydraulického systému Soft-Close víko i sedátko pomalu dopadají na mísu, což přispívá k bezpečnosti a zabraňuje se tím i poškození mísy. Dětské sedátko na záchod BABYNEW je vyrobeno z polypropylenu.

Hmotnost a balení

Hmotnost
2,2 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
bílá
Druh výrobku
WC sedátko
Materiál
Duroplast
Série
Baby
Značka
Glacera

5,00

Tento produkt jsem objednala poté, co jsem xkrát denně nenadavala a sundavala dětské prkénko až mi jednoho dne upadlo na zem a polámalo se. Našla jsem tuto variantu a mohu říct, že jsem plně spokojena. Neměnila bych. Jednou až již dětské nebude potřeba, tak se jednoduše sundá a odloží. Zatím plní svůj úkol,takže za mě super :-)

  • Vestavěné dětské prkénko.