Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

WC sedátko Laufen Laufen Pro Duroplast

Výhody

Značka
Laufen
Série
Laufen Pro
Koupelny
WC sedátka
Kat. č.:
9195.0.000.000.1
Celkové hodnocení: 5,00
Číst hodnocení (1) Číst dotazy
Elegantní WC sedátko od známé značky LAUFEN, s moderním designem je toto sedátko vhodnou volbou  do každé moderní koupelny.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
2 312 Kč /ks
Cena:
1 619  Kč/ks
Ušetříte:
30%  (693 Kč/ks)

SKLADEM 3‑4 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah
LAUFEN je synonymem dokonalosti, a to pokud jde o formu a kvalitu řemeslné dovednosti, tak i pro pokročilé technologie s decentním vzhledem. Nadnárodní společnost Laufen má obchodní zastoupení v zemích celého světa.

Osobitý design: Švýcarský návrhář Peter Wirz ze studia Vetica je autorem řady Laufen Pro, při jejímž návrhu byly brány v potaz požadavky výrobních postupů při výrobě keramiky. Dokazuje, že minimalistické formy, vysoká kvalita a optimální funkčnost nemusejí nutně znamenat vysokou cenu – pokud jsou vyrobeny chytře. Osobitý návrh řady Laufen Pro je soudobou odpovědí na tvrzení, že každý by měl mít právo na kvalitní design.

Hmotnost a balení

Hmotnost
1,9 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
bílá
Druh výrobku
WC sedátko
Materiál
Duroplast
Série
Laufen Pro
Značka
Laufen

Kusajda

5,00

Již jsme měli, byli jsme spokojeni. Pozor, aby jste si objednali sedátko, které patří pro vaše WC. Je to dobré předem konzultovat.

  • pěkný design
  • kvalita
  • pozor na používání dezinfekčních prostředků

Naposledy shlédnuté produkty