Staňte se fanouškem
  • Čeština

Závěsné WC Jika Deep, zadní odpad, 70cm

Závěsný klozet invalidní Deep od společnosti JIKA hlubokým splachováním, doporučená výška instalace je 45 cm. Délka klozetu je 70 cm, sedátko a prodlužovací sadu pro připojení k modulu je nutné objednat zvlášť.

Celý popis

Značka: Jika Série: Deep Kat. č.: 2064.2.000.000.1
Cena:
4 233  Kč/ks

Doporučená cena: 5 291 Kč Ušetříte: 20% (1 058 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Bez čeho se neobejdete

K tomuto produktu je třeba dokoupit pár nezbytných věcí

Obsah

Popis

JIKA Deep se úspěšně snaží přinést do koupelen tvarovou a funkční promyšlenost, která se snaží si svou hloubkou vydobýt místo třeba právě ve vaší koupelně. Série Deep sází na přírodní prvky, měkce ohlé tvary, ladné hrany, jednoduché a elegantně čisté tvary s nádechem decentního dřevěného dekoru. Proč zůstávat u zaběhlého a stále stejného koupelnového konceptu, designéři série JIKA Deep dokázali, že je stále kam posouvat a určitě nezaostali ani drobet pozadu . Série Deep je mezi zákazníky velmi oblíbená a dává příležitost všem prahnoucím po útulné, vkusné a moderně zařízené koupelně. Série Deep zahrnuje jedinečný koupelnový nábytek, kombinační WC klozety, sprchové vaničky a vodovodní baterie. Vše v kvalitě JIKA.   
 
JIKA podle posledních průzkumů trvale zůstává pro většinu zákazníků symbolem tradice a kvality. Její expanze na zahraniční trhy zároveň dokládá, že kvalita výrobků ve spojení s příznivou cenou mají velký potenciál dalšího růstu. Stoupá její obliba u zákazníků nejen na tradičních trzích Ukrajiny, Pobaltí nebo Ruska, ale také v náročné západní Evropě, na Středním východě a v mnoha dalších zemích. Velký podíl na obchodních úspěších má široká komplexní nabídka výrobků, vysoká kvalita zpracování i nadstandardní servis.

 

Společnost Jika:

Hmotnost a balení

Hmotnost 22,60  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Hloubka (cm) 70
Šířka (cm) 38
Výška (cm) 36

Technické parametry

Barva popisná bílá
Design oblý
Druh odpadu zadní odpad
Druh výrobku WC
Koncept bez bariér
Materiál keramika
Montážní sada nutno dokoupit
Objem splachování (l) 3/6 l
Série Deep
Splachování hluboké splachování
Typ závěsné
Výbava bez sedátka
Výška WC mísy bez sedátka (cm) 48
Značka Jika

Dotazy

Naposledy shlédnuté produkty