Luxusní designové kuchyně Naturel Art

Prémiové kuchyně pro ty nejnáročnější. Nejvyšší kvalita, luxusní materiály a nejmodernější technologie. Dokonale čisté linie. To odlišuje designové kuchyně Naturel Art od ostatních.

Vybrali jsme pro vás:

Kuchyně Aretha 938 Alpská bílá matná

Aretha 938 Alpská bílá matná | Kuchyně ART

Více o této kuchyni

Co prémiové kuchyni nesmí chybět? 

Designové kuchyně Naturel ART na sebe sebevědomě přitahují pozornost. Nejmodernější technologie, výrazné barvy a jejich kontrasty, odvážné kombinacemi materiálů té nejvyšší kvality, dokonalá funkčnost a čistý design. 
Luxusní materiály, nejvyšší kvalita

Luxusní materiály té nejvyšší kvality, přírodní i ty technické, použité při výrobě prémiových kuchyní zaručí dokonalý komfort i stálou kvalitu kuchyně. Bez kompromisů.


Nejmodernější technologie 

Nejmodernější technologie použité při výrobě prémiových kuchyní ART i jejich výbavě, promění kuchyni v dokonalé místo pro šéfkuchaře i pro setkávání s přáteli.


Mimimalismus

Čisté linie a moderní design prémiových kuchyní Naturel ART perfektně ladí s minimalisticky zařízeným interiérem. Pyšní se elegancí a dodávají celé kuchyni punc luxusu. 


Sebevědomý kontrast barev

Ať už černobílá kuchyně nebo kuchyně s výrazným kontrastem tmavé a světlé barvy zdobí interiéry v moderním stylu, působí sebevědomě a elegantně zároveň. Kombinace vysokého lesku a matu v kuchyni umocní punc luxusu. 

Zaměřeno na detail

Detaily tvoří celek. U kuchyně to platí dvojnásob. Špičkové materiály té nejvyšší kvality, luxusní povrchy a čistý design jsou základem prémiové řady kuchyní Naturel ART.

Bezúchytkový systém kuchyní

Moderní kuchyně v bezúchytkovém provedení působí velmi kompaktně a podtrhují moderní životní styl majitelů. Kuchyňské skříňky bez úchytek, s hladkou čelní stěnou, vytváří dokonale čisté linie. 

undefined
undefined

Luxusní povrchy v moderní kuchyni

Vysoce kvalitní materiály použité na povrchy pracovních desek a předních stěn kuchyňských skříněk dodají moderní kuchyni punc luxusu. Ať už zvolíte keramiku nebo technický kámen, skvělé vlastnosti těchto materiálů promění moderní kuchyni v dokonalé komfortní místo. S velmi snadnou údržbou, které spolehlivě odolá všem nástrahám každodenního používání.  

Fandové oslnivě lesklých povrchů v kuchyni si jistě zamilují jemně metalický shimmer efekt předních stěn kuchyňských dvířek, z polymerového skla. Kuchyni promění v místo jako prozářené sluncem.  

Pracovní desky z exkluzivních materiálů

Vysoce kvalitní  povrch ultratenkých pracovních desek z keramiky nebo technického kamene promění pracovní a odkládací plochu vaší kuchyně v dokonalý komfort. Odolají škrábancům, jsou voděodolné a díky neporéznímu povrchu se velmi snadno čistí. Skvělou vychytávkou jsou designové hrany, kterými jsou keramické desky opatřeny. Neodštípnou se, spolehlivě odolají nárazům.  

Ultratenká keramická pracovní deska s tloušťkou pouhých 16 mm je mimořádně lehká, a to díky instalaci keramiky na desku z pěnového skla. 

Kamenné desky v tloušťce i pouhých 12 mm jsou z přírodního křemíku s různou zrnitostí i barevnými pigmenty.  Nechte se uchvátit dokonalou imitací vzhledu přírodního kamene.   

undefined

Kuchyně řady ART

Filtry

close
Zobrazit výsledky
Kuchyně Pax 834
Bílá vysoký lesk
Kuchyně Aretha 937
Titanio matná
Kuchyně Aretha 938
Alpská bílá matná
Pokud Vás naše nabídka kuchyní z hlediska prémiovosti neuspokojuje, navštivte showroom kuchyní Bulthaup:

ELITE BATH + KITCHEN

Projektový konzultant je tu pro vás

Stylová kuchyně bez starostí
 
  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku

SIKO projektový konzultant
Mohlo by vás zajímat
undefined
Před nákupem kuchyně
Na co se připravit, jak postupovat při plánování nové kuchyně?
undefined
Stylová řešení kuchyní
undefined
Grafický návrh kuchyně
Naplánujeme pro vás kuchyni podle vašich představ.
undefined
Kuchyně na míru
Vyberte si ze široké nabídky našich kuchyní na míru.
lp-nesvary-stara-kuchyne-min.jpg
Nešvary v kuchyních
Všichni opakujeme chyby, kterých dříve či později začneme litovat.
undefined
Katalog kuchyně
Prolistujte katalog kuchyní a načerpejte inspiraci.