Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dřez Blanco 78x50 cm

Výhody

Značka
Blanco
Kuchyně
Dřezy
 
Dřezy a příslušenství
Kat. č.:
517151
Číst dotazy
Elegantní nerezový dřez BLANCO, o velikosti 78x42 cm, je díky svému modernímu a funkčnímu designu vhodnou volbou do každé kuchyně.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
2 090 Kč /ks
Cena:
1 777  Kč/ks
Ušetříte:
15%  (313 Kč/ks)

SKLADEM 3‑4 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Kuchyňský nerezový dřez 78x42 cm Blanco Tipo 45 S Compact 3 1/2 nerez přírodní lesk

Montáže dřezu:

  • Standartní uložení na desku
  • Rozměr skříňky:  od 45 cm
  • Rozměr dřezu:  780 x 500 mm
  • Rozměr dřezové nádoby:  345 x 420 mm
  • Hloubka dřezu:  170 mm
Cena zahrnuje:
  • sítkový ventil 3 1/2"
  • odtoková a přepadová armatura s prostorově úspornou trubkou
  • montážní kování

Nerezová ocel ChromoDur®  
Pevné spojení tvrdého chromu a nerezové oceli tvoří trvalou ochranu nerezového dřezu a činí jej podstatně odolnějším proti poškrábání a stopám po používání. Na povrchu se stahuje voda a odtéká téměř všechna pryč, stěží tedy mohou vznikat usazeniny vodního kamene. Pro ošetřování stačí v domácnosti běžný hadřík a trochu mycího prostředku. Tím je zaručena trvalá čistota dřezu. Nerez - stěží existuje jiný materiál, který by se dal lépe začlenit do okolního prostředí každé kuchyně, než je nerezová ocel. Její nejdůležitější vlastnosti jsou: klasický estetický vzhled nepodléhající vlivu času ani módy, materiál nepodléhající korozi, absolutní odolnost proti vysokým teplotám, vhodná pro práci s potravinami a hygienická, odolnost proti skvrnám a kyselinám, stálost na světle, snadné ošetřování. Firma BLANCO používá výhradně nejkvalitnější nerezovou ocel pro ty nejvyšší nároky.

Firma Blanco patří k předním výrobcům kompletních mycích center prvotřídní kvality. Vzájemně navazující komponenty, od inovativních dřezů, přes perfektně  přizpůsobené směšovací baterie, až po inteligentně řešené košové systémy třídění kuchyňského odpadu, přesvědčí svojí vysokou funkčností a poskytovaným komfortem pro práci v kuchyni. Firmou Blanco nabízené povrchy dřezů, které zákazníka zaujmou svojí odolností a jednoduchostí údržby, potom dokonalý vzhled mycího centra úspěšně završují.

Hmotnost a balení

Hmotnost
6 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
50
Šířka (cm)
78

Technické parametry

Druh výrobku
dřez
Materiál
nerez
Značka
Blanco
Způsob montáže
montáž na desku

Naposledy shlédnuté produkty