Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dřez Blanco Dalago 5 51x51 cm bílá

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Blanco
Série
Dalago 5
Kuchyně
Dřezy
 
Dřezy a příslušenství
Kat. č.:
518524
Číst dotazy
Elegantní mimořádné velký kuchyňský dřez BLANCO, z materiálu silgranit, v bílé barvě a moderním designu, s prostornou plochou pro baterii nabízí místo pro dávkovač mycího prostředky a funkční kuchyňské pomůcky. Rozměr skříňky  od 50 cm, rozměr dřezu  505 x 500 mm, rozměr dřezové nádoby  445 x 350 mm, hloubka dřezu 190 mm. Cena zahrnuje sítkový ventil 3 1/2", excentrické ovládání, odtoková a přepadová armatura s prostorově úspornou trubkou a montážní kování.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
6 890 Kč /ks
Cena:
5 857  Kč/ks
Ušetříte:
15%  (1 033 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 14 dní
Sdílejte na
Obsah
SILGRANIT® PuraDur® II firmy Blanco představuje jedinečný materiál. Nepřekonatelně trvanlivý a snadno udržovatelný díky novým, vynikajícím materiálovým vlastnostem nabízí SILGRANIT® PuraDur® II barevným dřezům z kompozitního materiálu dosud nebývalou odolnost a snadnou údržbu. Kamenně hedvábný a mimořádně nepropustný, uzavřený povrch propůjčuje dřezu mimořádně dlouhou životnost. Vysoká odolnost proti poškrábání, mimořádná pevnost, tepelná odolnost do 280°C.  Firma Blanco patří k předním výrobcům kompletních mycích center prvotřídní kvality. Vzájemně navazující komponenty, od inovativních dřezů, přes perfektně  přizpůsobené směšovací baterie, až po inteligentně řešené košové systémy třídění kuchyňského odpadu, přesvědčí svojí vysokou funkčností a poskytovaným komfortem pro práci v kuchyni.

Hmotnost a balení

Hmotnost
5 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
51
Šířka (cm)
51

Technické parametry

Barevné provedení
bílá
Druh výrobku
dřez
Materiál
Silgranit
Série
Dalago 5
Značka
Blanco
Způsob montáže
montáž na desku

Naposledy shlédnuté produkty