Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dřez Blanco Rondoval 53x49 cm aluminium

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Blanco
Série
Rondoval
Kuchyně
Dřezy
 
Dřezy a příslušenství
Kat. č.:
515670
Číst dotazy
Elegantní kuchyňský kulatý dřez Blanco, z materiálu silgranit, v barevném provedení aluminium. Mimořádná geometrie nabízí místo pro prostornou plochu pro baterii. S rozměry dřezu 535x490 mm, rozměr dřezové nádoby průměr 390 mm, hloubka dřezu 180 mm, rozměr skříňky od 45 cm. Cena zahrnuje sítkový ventil 3 1/2“, odtoková a přepadová armatura s prostorově úspornou trubkou, montážní kování. 

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
6 690 Kč /ks
Cena:
5 687  Kč/ks
Ušetříte:
15%  (1 003 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 14 dní
Sdílejte na
Obsah
SILGRANIT® PuraDur® II firmy Blanco představuje jedinečný materiál. Nepřekonatelně trvanlivý a snadno udržovatelný Díky novým, vynikajícím materiálovým vlastnostem nabízí SILGRANIT® PuraDur® II barevným dřezům z kompozitního materiálu dosud nebývalou odolnost a snadnou údržbu. Vysoká odolnost proti poškrábání, mimořádná pevnost, tepelná odolnost do 280°C.  Firma Blanco patří k předním výrobcům kompletních mycích center prvotřídní kvality. Vzájemně navazující komponenty, od inovativních dřezů, přes perfektně  přizpůsobené směšovací baterie, až po inteligentně řešené košové systémy třídění kuchyňského odpadu, přesvědčí svojí vysokou funkčností a poskytovaným komfortem pro práci v kuchyni.

Hmotnost a balení

Hmotnost
1,9 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
49
Šířka (cm)
53

Technické parametry

Barevné provedení
aluminium
Design
kulatý
Druh výrobku
dřez
Materiál
Silgranit
Série
Rondoval
Značka
Blanco
Způsob montáže
montáž na desku

Naposledy shlédnuté produkty