Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dřez Blanco Zia 40 S 61x50 cm antracit

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Blanco
Série
Zia 40 S
Kuchyně
Dřezy
 
Dřezy a příslušenství
Kat. č.:
516918
Číst dotazy

Elegantní granitový dřez BLANCO, v antracitovém provedení, je díky svému modernímu a funkčnímu designu vhodnou volbou do každé kuchyně.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
6 390 Kč /ks
Cena:
5 432  Kč/ks
Ušetříte:
15%  (958 Kč/ks)

SKLADEM 1 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Kvalitní kuchyňský dřez BLANCO Zia 40 S, antracit 516918

Typ montáže dřezu: standartní uložení na desku

  • rozměr skříňky: od 40 cm
  • rozměr dřezu: 615 x 500 mm
  • rozměr dřezové nádoby: 335 x 450 mm
  • hloubka dřezu: 190 mm

Cena zahrnuje:
sítkový ventil 3 1/2"
odtoková a přepadová armatura s prostorově úspornou trubkou
montážní kování

Tento model je dostupný v 9 barvách
SILGRANIT® PuraDur® II firmy Blanco představuje jedinečný materiál. S mimořádnými, znovu vylepšenými vlastnostmi pro údržbu, a nyní navíc všechny výrobky z materiálu SILGRANIT® ve všech barvách. Nepřekonatelně trvanlivý a snadno udržovatelný díky novým, vynikajícím materiálovým vlastnostem nabízí SILGRANIT® PuraDur® II barevným dřezům z kompozitního materiálu dosud nebývalou odolnost a snadnou údržbu. Vlastnosti materiálu Kamenně hedvábný a mimořádně nepropustný, uzavřený povrch propůjčuje dřezu mimořádně dlouhou životnost. Vysoká odolnost proti poškrábání, mimořádná pevnost, tepelná odolnost do 280°C. SILGRANIT® PuraDur® II dále zaručuje: 100% vhodnost pro práci s potravinami, 100% odolnost proti kyselinám, 100% stálobarevnost

Firma Blanco patří k předním výrobcům kompletních mycích center prvotřídní kvality. Vzájemně navazující komponenty, od inovativních dřezů, přes perfektně  přizpůsobené směšovací baterie, až po inteligentně řešené košové systémy třídění kuchyňského odpadu, přesvědčí svojí vysokou funkčností a poskytovaným komfortem pro práci v kuchyni. Firmou Blanco nabízené povrchy dřezů, které zákazníka zaujmou svojí odolností a jednoduchostí údržby, potom dokonalý vzhled mycího centra úspěšně završují.

Hmotnost a balení

Hmotnost
4 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
50
Šířka (cm)
61

Technické parametry

Barevné provedení
antracit
Druh výrobku
dřez
Materiál
Silgranit
Série
Zia 40 S
Značka
Blanco
Způsob montáže
montáž na desku

Naposledy shlédnuté produkty