Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dřez Blanco Zia 40 S 61x50 cm béžová champagne

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Blanco
Série
Zia 40 S
Kuchyně
Dřezy
 
Dřezy a příslušenství
Kat. č.:
516924
Číst dotazy
Elegantní kuchyňský dřez BLANCO, v béžové barvě, z materiálu silgranit, je vhodný do každé kuchyně. Rozměr dřezu 61,5x50 cm. Dřez je dále upraven antibakteriální ochranou  Hygiene+Plus. Antibakteriální ochrana Hygiene+Plus je ochranný štít proti nečistotám a bakteriím, který usnadňuje údržbu. Na základě jedinečného, patentovaného vzorce hygienické ochrany působí SILGRANIT PuraDur antibakteriálně. Testy prokazují, že zabudovaná hygienická ochrana snižuje růst bakterií v průměru o 98%.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
6 390 Kč /ks
Cena:
5 809  Kč/ks
Ušetříte:
9%  (581 Kč/ks)

SKLADEM 1‑2 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

SILGRANIT® PuraDur® II firmy Blanco představuje jedinečný materiál. Nepřekonatelně trvanlivý a snadno udržovatelný díky novým, vynikajícím materiálovým vlastnostem nabízí SILGRANIT® PuraDur® II barevným dřezům z kompozitního materiálu dosud nebývalou odolnost a snadnou údržbu.  Kamenně hedvábný a mimořádně nepropustný, uzavřený povrch propůjčuje dřezu mimořádně dlouhou životnost. Vysoká odolnost proti poškrábání, mimořádná pevnost, tepelná odolnost do 280°C. 

Firma Blanco patří k předním výrobcům kompletních mycích center prvotřídní kvality. Vzájemně navazující komponenty, od inovativních dřezů, přes perfektně  přizpůsobené směšovací baterie, až po inteligentně řešené košové systémy třídění kuchyňského odpadu, přesvědčí svojí vysokou funkčností a poskytovaným komfortem pro práci v kuchyni

Hmotnost a balení

Hmotnost
4 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
50
Šířka (cm)
61

Technické parametry

Barevné provedení
béžová champagne
Druh výrobku
dřez
Materiál
Silgranit
Série
Zia 40 S
Značka
Blanco
Způsob montáže
montáž na desku