Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dřez Blanco Zia 40 S 61x50 cm šedá skála

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Blanco
Série
Zia 40 S
Kuchyně
Dřezy
 
Dřezy a příslušenství
Kat. č.:
518932
Číst dotazy
Elegantní kuchyňský dřez BLANCO, z materiálu silgranit, v barevném provedení šedá skála, je vhodný do každé kuchyně. Rozměr dřezu je 615 x 500 mm, rozměr dřezové nádoby  335 x 450 x 190 mm, minimální šířka skříňky  400 mm a rozměr výřezu  595 x 480 mm.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
6 390 Kč /ks
Cena:
5 432  Kč/ks
Ušetříte:
15%  (958 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 14 dní
Sdílejte na
Obsah

SILGRANIT® PuraDur® II firmy Blanco představuje jedinečný materiál. Nepřekonatelně trvanlivý a snadno udržovatelný díky novým, vynikajícím materiálovým vlastnostem nabízí SILGRANIT® PuraDur® II barevným dřezům z kompozitního materiálu dosud nebývalou odolnost a snadnou údržbu.  Kamenně hedvábný a mimořádně nepropustný, uzavřený povrch propůjčuje dřezu mimořádně dlouhou životnost. Vysoká odolnost proti poškrábání, mimořádná pevnost, tepelná odolnost do 280°C. 

Firma Blanco patří k předním výrobcům kompletních mycích center prvotřídní kvality. Vzájemně navazující komponenty, od inovativních dřezů, přes perfektně  přizpůsobené směšovací baterie, až po inteligentně řešené košové systémy třídění kuchyňského odpadu, přesvědčí svojí vysokou funkčností a poskytovaným komfortem pro práci v kuchyni

Hmotnost a balení

Hmotnost
4 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
50
Šířka (cm)
61

Technické parametry

Barevné provedení
šedá skála
Druh výrobku
dřez
Materiál
Silgranit
Série
Zia 40 S
Značka
Blanco
Způsob montáže
montáž na desku

Naposledy shlédnuté produkty