Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dřez Blanco Zia 9 E 93x43 cm antracit

  • Doprava zdarma

Elegantní kuchyňský dřez BLANCO, v barevném provedení antracit, z materiálu silgranit, je vhodný do každé kuchyně. S rozměrem dřezu: 930 x 510 mm, rozměr dřezové nádoby: 340 x 431 x 180 mm. Rozměr dřezové vaničky: 220 x 360 x 27 mm a minimální rozměr skříňky: rohová 900 x 900 nebo klasická od 600 mm. Dřez je dále upraven antibakteriální ochranou  Hygiene+Plus. Antibakteriální ochrana Hygiene+Plus je ochranný štít proti nečistotám a bakteriím, který usnadňuje údržbu. Na základě jedinečného, patentovaného vzorce hygienické ochrany působí SILGRANIT PuraDur antibakteriálně. Testy prokazují, že zabudovaná hygienická ochrana snižuje růst bakterií v průměru o 98%.

Celý popis

Značka: Blanco Série: Zia 9 E Kat. č.: 514764
Běžná dodací lhůta 14 dní
Cena:
7 642  Kč/ks

Doporučená cena: 8 990 Kč Ušetříte: 15% (1 348 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Bez čeho se neobejdete

K tomuto produktu je třeba dokoupit pár nezbytných věcí

Obsah

Popis

SILGRANIT® PuraDur® II firmy Blanco představuje jedinečný materiál. Nepřekonatelně trvanlivý a snadno udržovatelný díky novým, vynikajícím materiálovým vlastnostem nabízí SILGRANIT® PuraDur® II barevným dřezům z kompozitního materiálu dosud nebývalou odolnost a snadnou údržbu.  Kamenně hedvábný a mimořádně nepropustný, uzavřený povrch propůjčuje dřezu mimořádně dlouhou životnost. Vysoká odolnost proti poškrábání, mimořádná pevnost, tepelná odolnost do 280°C. 

Firma Blanco patří k předním výrobcům kompletních mycích center prvotřídní kvality. Vzájemně navazující komponenty, od inovativních dřezů, přes perfektně  přizpůsobené směšovací baterie, až po inteligentně řešené košové systémy třídění kuchyňského odpadu, přesvědčí svojí vysokou funkčností a poskytovaným komfortem pro práci v kuchyni

Hmotnost a balení

Hmotnost 1,90  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Hloubka (cm) 43
Šířka (cm) 93
Výška (cm) 93

Technické parametry

Barevné provedení antracit
Druh výrobku dřez
Materiál Silgranit
Série Zia 9 E
Značka Blanco
Způsob montáže montáž na desku

Dotazy

Naposledy shlédnuté produkty