Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dřez Blanco Zia 9 E 93x43 cm jasmín

  • Doprava zdarma

Elegantní kuchyňský dřez Blanco, v barevném provedení jasmín, je velmi prostorný s ergonomicky optimálně uspořádaným hlavním dřezem a plochou přídavnou vaničkou se samostatným odtokem. Vhodný pro vestavbu do rohu i do rovné desky, rozměr skříňky  90 x 90/60 cm, rozměr dřezu  930 x 510 mm, rozměr dřezové nádoby  340 x 431 mm, rozměr přídavné vaničky 220 x 360 mm, hloubka dřezu  180/27 mm. Cena zahrnuje sítkový ventil 3 1/2", odtoková a přepadová armatura s prostorově úspornou trubkou a montážní kování.

Celý popis

Značka: Blanco Série: Zia 9 E Kat. č.: 514759
Cena:
7 642  Kč/ks

Doporučená cena: 8 990 Kč Ušetříte: 15% (1 348 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Bez čeho se neobejdete

K tomuto produktu je třeba dokoupit pár nezbytných věcí

Obsah

Popis

SILGRANIT® PuraDur® II firmy Blanco představuje jedinečný materiál. Nepřekonatelně trvanlivý a snadno udržovatelný. Díky novým, vynikajícím materiálovým vlastnostem nabízí SILGRANIT® PuraDur® II barevným dřezům z kompozitního materiálu dosud nebývalou odolnost a snadnou údržbu. Kamenně hedvábný a mimořádně nepropustný, uzavřený povrch propůjčuje dřezu mimořádně dlouhou životnost. Vysoká odolnost proti poškrábání, mimořádná pevnost, tepelná odolnost do 280°C. 

Firma Blanco patří k předním výrobcům kompletních mycích center prvotřídní kvality. Vzájemně navazující komponenty, od inovativních dřezů, přes perfektně  přizpůsobené směšovací baterie, až po inteligentně řešené košové systémy třídění kuchyňského odpadu, přesvědčí svojí vysokou funkčností a poskytovaným komfortem pro práci v kuchyni. Firmou Blanco nabízené povrchy dřezů, které zákazníka zaujmou svojí odolností a jednoduchostí údržby, potom dokonalý vzhled mycího centra úspěšně završují.

Hmotnost a balení

Hmotnost 1,90  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Hloubka (cm) 43
Šířka (cm) 93
Výška (cm) 93

Technické parametry

Barevné provedení jasmín
Druh výrobku dřez
Materiál Silgranit
Série Zia 9 E
Značka Blanco
Způsob montáže montáž na desku

Dotazy

Naposledy shlédnuté produkty