Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dřez Blanco Zia 9 E 93x43 cm jasmín

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Blanco
Série
Zia 9 E
Kuchyně
Dřezy
 
Dřezy a příslušenství
Kat. č.:
514759
Číst dotazy
Elegantní kuchyňský dřez Blanco, v barevném provedení jasmín, je velmi prostorný s ergonomicky optimálně uspořádaným hlavním dřezem a plochou přídavnou vaničkou se samostatným odtokem. Vhodný pro vestavbu do rohu i do rovné desky, rozměr skříňky  90 x 90/60 cm, rozměr dřezu  930 x 510 mm, rozměr dřezové nádoby  340 x 431 mm, rozměr přídavné vaničky 220 x 360 mm, hloubka dřezu  180/27 mm. Cena zahrnuje sítkový ventil 3 1/2", odtoková a přepadová armatura s prostorově úspornou trubkou a montážní kování.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
8 990 Kč /ks
Cena:
8 173  Kč/ks
Ušetříte:
9%  (817 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 14 dní
Sdílejte na
Obsah

SILGRANIT® PuraDur® II firmy Blanco představuje jedinečný materiál. Nepřekonatelně trvanlivý a snadno udržovatelný. Díky novým, vynikajícím materiálovým vlastnostem nabízí SILGRANIT® PuraDur® II barevným dřezům z kompozitního materiálu dosud nebývalou odolnost a snadnou údržbu. Kamenně hedvábný a mimořádně nepropustný, uzavřený povrch propůjčuje dřezu mimořádně dlouhou životnost. Vysoká odolnost proti poškrábání, mimořádná pevnost, tepelná odolnost do 280°C. 

Firma Blanco patří k předním výrobcům kompletních mycích center prvotřídní kvality. Vzájemně navazující komponenty, od inovativních dřezů, přes perfektně  přizpůsobené směšovací baterie, až po inteligentně řešené košové systémy třídění kuchyňského odpadu, přesvědčí svojí vysokou funkčností a poskytovaným komfortem pro práci v kuchyni. Firmou Blanco nabízené povrchy dřezů, které zákazníka zaujmou svojí odolností a jednoduchostí údržby, potom dokonalý vzhled mycího centra úspěšně završují.

Hmotnost a balení

Hmotnost
1,9 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
43
Šířka (cm)
93
Výška (cm)
93

Technické parametry

Barevné provedení
jasmín
Druh výrobku
dřez
Materiál
Silgranit
Série
Zia 9 E
Značka
Blanco
Způsob montáže
montáž na desku