Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dřez Blanco Zia 9 E 93x43 cm tartufo

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Blanco
Série
Zia 9 E
Kuchyně
Dřezy
 
Dřezy a příslušenství
Kat. č.:
514763
Číst dotazy

 Elegantní kuchynský dřez BLANCO, v barevném provedení tartufo, z materiálu silgranit, je vhodný do každé kuchyně. Rozměr dřezu je 930 x 510 mm, rozměr dřezové nádoby 340 x 431 x 180 mm a rozměr dřezové vaničky je 220 x 360 x 27 mm. Minimální rozměr skříňky: rohová 900 x 900 nebo klasická od 600 mm. Dřez je dále upraven antibakteriální ochranou  Hygiene+Plus. Antibakteriální ochrana Hygiene+Plus je ochranný štít proti nečistotám a bakteriím, který usnadňuje údržbu. Na základě jedinečného, patentovaného vzorce hygienické ochrany působí SILGRANIT PuraDur antibakteriálně. Testy prokazují, že zabudovaná hygienická ochrana snižuje růst bakterií v průměru o 98%.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
8 990 Kč /ks
Cena:
7 642  Kč/ks
Ušetříte:
15%  (1 348 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 14 dní
Sdílejte na
Obsah

  SILGRANIT® PuraDur® II firmy Blanco představuje jedinečný materiál. Nepřekonatelně trvanlivý a snadno udržovatelný díky novým, vynikajícím materiálovým vlastnostem nabízí SILGRANIT® PuraDur® II barevným dřezům z kompozitního materiálu dosud nebývalou odolnost a snadnou údržbu.  Kamenně hedvábný a mimořádně nepropustný, uzavřený povrch propůjčuje dřezu mimořádně dlouhou životnost. Vysoká odolnost proti poškrábání, mimořádná pevnost, tepelná odolnost do 280°C. 

Firma Blanco patří k předním výrobcům kompletních mycích center prvotřídní kvality. Vzájemně navazující komponenty, od inovativních dřezů, přes perfektně  přizpůsobené směšovací baterie, až po inteligentně řešené košové systémy třídění kuchyňského odpadu, přesvědčí svojí vysokou funkčností a poskytovaným komfortem pro práci v kuchyni.

Hmotnost a balení

Hmotnost
1,9 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
43
Šířka (cm)
93
Výška (cm)
93

Technické parametry

Barevné provedení
tartufo
Druh výrobku
dřez
Materiál
Silgranit
Série
Zia 9 E
Značka
Blanco
Způsob montáže
montáž na desku

Naposledy shlédnuté produkty