Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dřez Franke 48x78 cm vanilka

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Franke
Kuchyně
Dřezy
 
Dřezy a příslušenství
Kat. č.:
EFG614-78V
Číst dotazy
Elegantní kuchyňský fragranitový dřez FRANKE, v barevném provedení vanilka, rozměry: 780 x 475 mm, dřez: 330 x 400 x 150 mm, výřez: 765 x 460 mm (rádius 20 mm). Vhodné pro každou kuchyniAntibakteriální úprava materiálu.  Materiál dřezu Fragranit DuraKleen s antibakteriální úpravou Sanitized. Odolnost proti poškrábání, nárazu a všem běžně užívaným čisticím prostředkům.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
6 292 Kč /ks
Cena:
5 300  Kč/ks
Ušetříte:
16%  (992 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 7 dní
Sdílejte na
Obsah
FRANKE je největším světovým výrobcem fragranitových dřezů. Materiál Fragranit DuraKleen® PLUS je kombinace 80% žuly a 20% akrylátové polymerové pryskyřice. Neztrácí barvu, odolá krátkodobým teplotám až do 280 °C, je odolný vůči skvrnám, ulpívání nečistot a poškrábání. Tento materiál je zdokonalený o antibakteriální úpravu Sanitized®, která pomáhá udržovat povrch dřezu hygienicky čistý a chrání jej před bakteriemi a mikroby po dobu mezi běžným čištěním. Fragranit DuraKleen® PLUS je nejnovější inovací původního materiálu fragranit.

Hmotnost a balení

Hmotnost
4,8 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
78
Šířka (cm)
48

Technické parametry

Barevné provedení
vanilka
Druh výrobku
dřez
Materiál
Fragranit
Značka
Franke

Naposledy shlédnuté produkty