Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dřez Franke 78x44 cm

Výhody

Značka
Franke
Kuchyně
Dřezy
 
Dřezy a příslušenství
Kat. č.:
ETL614
Číst dotazy
Praktický dřez FRANKE nerezový, o rozměrech 780x435 mm, se sítkovým ventilem 3 1/2 s přepadem a sifonem  6/4 s odbočkou na myčku. Kuchyňské nerezové dřezy jsou vyráběny nejmodernějšími technologickými postupy z materiálu Cr Ni 18/10 nejvyšší jakosti. Tato potravinářská nerezová ocel je nejvhodnějším materiálem pro výrobu kuchyňských nerezových dřezů, který doposud nebyl překonán. Mezi základní přednosti tohoto nerezového materiálu patří odolnost proti korozi i při narušení povrchu dřezu, odolnost proti vysokým teplotám, vysoká životnost snadná údržba a hygieničnost. Díky tomu je vhodným výběrem do každé kuchyně.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
2 541 Kč /ks
Cena:
2 150  Kč/ks
Ušetříte:
15%  (391 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 14 dní
Sdílejte na
Obsah

  Nerezová ocel je odolný materiál, který vydrží i značně hrubé zacházení, tvrdé nebo ostré předměty tento materiál však mohou poškrábat. Pokud chcete povrch dřezu udržet bez jakýchkoliv kazů, je třeba při manipulaci s podobnými předměty dbát zvýšené opatrnosti. Při mytí nádobí dojde vždy k poškrábání dřezu. Poškrábání dřezu je důkazem toho, že je výrobek užíván k účelu, ke kterému je určen. Použitím čistící pasty k tomu určené se dají jemné škrábance rozleštit a dřez zůstane lesklý. Před prvním použitím je nutno dřez řádně vyčistit některou z čistících past na nerez.

Společnost Franke s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1993 a je jedním z významných výrobců dřezů, kuchyňských baterií, sorterů a v posledních letech i odsavačů par. Franke je předním světovým výrobcem dřezů, vyhlášeným svou kvalitou, nezaměnitelným smyslem pro design, použitím materiálů a technologií výroby. Více jak 70letá zkušenost s výrobou dřezů, nejširší škála produktů, neustálé investice do inovací materiálu a výroby, kvalita a funkčnost výrobků s ohledem na ergonomii, optimální využití i ekologii a také řada významných ocenění za design....to je Franke.

Hmotnost a balení

Hmotnost
3 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
44
Šířka (cm)
78

Technické parametry

Druh výrobku
dřez
Materiál
nerez
Značka
Franke