Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dřez Franke 78x49 cm

Výhody

Značka
Franke
Kuchyně
Dřezy
 
Dřezy a příslušenství
Kat. č.:
PXN612E
Číst dotazy

Kuchyňský nerezový dřez Franke PXN 612 E

Rohový dřez PXN 612 E s rozměry 780 x 490 mm v nerezovém provedení a s odkapávači po obou stranách budete mít dostatek pracovního i odkládacího prostoru.

Součástí balení je i sítkový ventil a sifon pro úsporu místa s odbočkou na myčku. Sítkový ventil 3 1/2“ s přepadem sifon pro úsporu místa 6/4" s odbočkou na myčku.

 

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
2 904 Kč /ks
Cena:
2 450  Kč/ks
Ušetříte:
16%  (454 Kč/ks)

SKLADEM 1 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Kuchyňský rohový dřez PXN 612 E s rozměry 780 x 490 mm v nerezovém provedení a s odkapávači po obou stranách budete mít dostatek pracovního i odkládacího prostoru. Součástí balení je i sítkový ventil a sifon pro úsporu místa s odbočkou na myčku. Sítkový ventil 3 1/2“ s přepadem sifon pro úsporu místa 6/4" s odbočkou na myčku

Tyto kuchyňské nerezové dřezy jsou vyráběny nejmodernějšími technologickými postupy z materiálu CR NI 18/10 nejvyšší jakosti. Tato potravinářská nerezová ocel je nejvhodnějším materiálem pro výrobu kuchyňských nerezových dřezů, který doposud nebyl překonán. Mezi základní přednosti tohoto nerezového materiálu patří odolnost proti korozi i při narušení povrchu dřezu, odolnost proti vysokým teplotám, vysoká životnost snadná údržba a hygieničnost.

Nerezová ocel je odolný materiál, který vydrží i značně hrubé zacházení, tvrdé nebo ostré předměty tento materiál však mohou poškrábat. Pokud chcete povrch dřezu udržet bez jakýchkoliv kazů, je třeba při manipulaci s podobnými předměty dbát zvýšené opatrnosti. Při mytí nádobí dojde vždy k poškrábání dřezu. Poškrábání dřezu je důkazem toho, že je výrobek užíván k účelu, ke kterému je určen. Použitím čistící pasty k tomu určené se dají jemné škrábance rozleštit a dřez zůstane lesklý. Před prvním použitím je nutno dřez řádně vyčistit některou z čistících past na nerez. Nedoporučujeme suché čisticí prášky. Dřez je z výroby opatřen ochrannou vrstvou, která bez řádného vyčištění na sebe váže mastnoty a nečistoty. Po použití otřete dřez a odkapávač vlhkým měkkým hadříkem se saponátem a opláchněte čistou vodou. V oblastech s tvrdou vodou můžete pomocí tekutého čisticího krému nebo pastou zabránit tvorbě matného filmu vodních usazenin. Při použití plastových podložek do dřezu je nutno dbát, aby nezůstávaly dlouhodobě položeny na povrchu dřezu, protože se pod nimi udržují nečistoty a vlhkost, která způsobí vznik vodních usazenin. Tvorbě vodních usazenin je možné zamezit vysušením povrchu dřezu po každém použití. Pokud se však tyto usazeniny vytvoří, lze je odstranit pomocí vlhkého měkkého hadříku a tekutého čisticího krému. Naneste na povrch a hadříkem vydrhněte celý povrch dřezu. Nepoužívejte hrubou stranu houbiček!

 

Hmotnost a balení

Hmotnost
7 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
49
Šířka (cm)
78
Výška (cm)
28

Technické parametry

Design
hranatý
Druh výrobku
dřez
Materiál
nerez
Značka
Franke

Naposledy shlédnuté produkty