Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dřez Franke 90x65 cm stříbrná

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Franke
Kuchyně
Dřezy
 
Dřezy a příslušenství
Kat. č.:
MRG612EST
Číst dotazy
Elegantní granitový rohový dřez Franke MRG 612 E ve stříbrné barvě. O rozměrech 960x500 mm. Určen pro rohovou skříňku. Jeho hloubka je 200 mm. Materiál dřezu Fragranit Durakleen s antibakteriální úpravou Sanitized. Vhodný do každé kuchyně. Výřez do pracovní desky dle šablony. Výpusť 3 1/2 s s přepadem. Ke dřezu je možné připojit také drtič odpadu. Odolnost proti poškrábání, nárazu a všem běžně užívaným čisticím prostředkům.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
8 833 Kč /ks
Cena:
7 500  Kč/ks
Ušetříte:
15%  (1 333 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 7 dní
Sdílejte na
Obsah

FRANKE je největším světovým výrobcem fragranitových dřezů.

Materiál Fragranit DuraKleen® PLUS je kombinace 80% žuly a 20% akrylátové polymerové pryskyřice. Neztrácí barvu, odolá krátkodobým teplotám až do 280 °C, je odolný vůči skvrnám, ulpívání nečistot a poškrábání.

Tento materiál je zdokonalený o antibakteriální úpravu Sanitized®, která pomáhá udržovat povrch dřezu hygienicky čistý a chrání jej před bakteriemi a mikroby po dobu mezi běžným čištěním. Fragranit DuraKleen® PLUS je nejnovější inovací původního materiálu fragranit.

Hmotnost a balení

Hmotnost
5 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
65
Šířka (cm)
90

Technické parametry

Barevné provedení
stříbrná
Druh výrobku
dřez
Materiál
Fragranit
Značka
Franke
Způsob montáže
montáž na desku

Naposledy shlédnuté produkty