Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dřez Franke 97x50 cm grafit

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Franke
Kuchyně
Dřezy
 
Dřezy a příslušenství
Kat. č.:
BFG611G
Číst dotazy
Elegantní dřez FRANKE, v barvě grafitu, o velikosti 970x500 mm a hloubce vany dřezu 200 mm. Dřez je určen pro horní montáž do minimálně 600 mm široké skříňky. Fragranit zdokonalený o Sanitized®. Kuchyně je kritickým místem pro šíření bakterií a její údržba proto vyžaduje zvláštní pozornost. Na nechráněném povrchu se mohou bakterie množit a mají tak negativní vliv na hygienu. Antibakteriální úprava Sanitized® uchovává fragranitové dřezy v čistotě a poskytuje trvalou ochranu. Nenahrazuje běžné čištění, ale pomáhá udržovat povrch bez bakterií. Díky svým specifikacím ,je tento dřez vhodný do každé kuchyně.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
6 776 Kč /ks
Cena:
5 750  Kč/ks
Ušetříte:
15%  (1 026 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 7 dní
Sdílejte na
Obsah

FRANKE je největším světovým výrobcem fragranitových dřezů. Materiál Fragranit DuraKleen® PLUS je kombinace 80% žuly a 20% akrylátové polymerové pryskyřice. Neztrácí barvu, odolá krátkodobým teplotám až do 280 °C, je odolný vůči skvrnám, ulpívání nečistot a poškrábání.

Tento materiál je zdokonalený o antibakteriální úpravu Sanitized®, která pomáhá udržovat povrch dřezu hygienicky čistý a chrání jej před bakteriemi a mikroby po dobu mezi běžným čištěním. Fragranit DuraKleen® PLUS je nejnovější inovací původního materiálu fragranit.

Hmotnost a balení

Hmotnost
10 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
50
Šířka (cm)
97

Technické parametry

Barevné provedení
grafit
Druh výrobku
dřez
Materiál
Fragranit
Značka
Franke
Způsob montáže
montáž na desku

Naposledy shlédnuté produkty