Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dřez Franke 97x50 cm grafit

  • Doprava zdarma

Elegantní dřez FRANKE, v barvě grafitu, o velikosti 970x500 mm a hloubce vany dřezu 200 mm. Dřez je určen pro horní montáž do minimálně 600 mm široké skříňky. Fragranit zdokonalený o Sanitized®. Kuchyně je kritickým místem pro šíření bakterií a její údržba proto vyžaduje zvláštní pozornost. Na nechráněném povrchu se mohou bakterie množit a mají tak negativní vliv na hygienu. Antibakteriální úprava Sanitized® uchovává fragranitové dřezy v čistotě a poskytuje trvalou ochranu. Nenahrazuje běžné čištění, ale pomáhá udržovat povrch bez bakterií. Díky svým specifikacím ,je tento dřez vhodný do každé kuchyně.

Celý popis

Značka: Franke
Běžná dodací lhůta 7 dní
Cena:
5 750  Kč/ks

Doporučená cena: 6 776 Kč Ušetříte: 15% (1 026 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Kód dodavatele: 0000010108 Kat. č.: BFG611G
Obsah

Popis

FRANKE je největším světovým výrobcem fragranitových dřezů. Materiál Fragranit DuraKleen® PLUS je kombinace 80% žuly a 20% akrylátové polymerové pryskyřice. Neztrácí barvu, odolá krátkodobým teplotám až do 280 °C, je odolný vůči skvrnám, ulpívání nečistot a poškrábání.

Tento materiál je zdokonalený o antibakteriální úpravu Sanitized®, která pomáhá udržovat povrch dřezu hygienicky čistý a chrání jej před bakteriemi a mikroby po dobu mezi běžným čištěním. Fragranit DuraKleen® PLUS je nejnovější inovací původního materiálu fragranit.

Hmotnost a balení

Hmotnost 10,00  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Hloubka (cm) 50
Šířka (cm) 97

Technické parametry

Barevné provedení grafit
Druh výrobku dřez
Materiál Fragranit
Značka Franke
Způsob montáže montáž na desku

Dotazy

Naposledy shlédnuté produkty