Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

FRANKE dřez kulatý 51 mm GRAFIT

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Franke
Kuchyně
Dřezy
 
Dřezy a příslušenství
Kat. č.:
ROG610G
Číst dotazy

Fragranitový dřez je vyroben ze zdokonaleného materiálu: polymerové pryskyřice, která obsahuje jemné granitové částečky (křemičitý písek, drcená žula…). Tento dokonalý materiál snese snadno zátěž každodenního užívání, je odolný vůči teplovám do 280°C (horké hrnce nepoškodí povrch), ve srovnání s ...

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
5 445 Kč /ks
Cena:
4 600  Kč/ks
Ušetříte:
16%  (845 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 7 dní
Sdílejte na
Obsah

Fragranitový dřez je vyroben ze zdokonaleného materiálu: polymerové pryskyřice, která obsahuje jemné granitové částečky (křemičitý písek, drcená žula…). Tento dokonalý materiál snese snadno zátěž každodenního užívání, je odolný vůči teplovám do 280°C (horké hrnce nepoškodí povrch), ve srovnání s keramikou či smaltem je mnohonásobně odolnější vůči poškrábání a poškození agresivními čistícími látkami. Fragranitové dřezy se vyrábějí v různých barevných provedení.

ROG610G je kód dřezu v barvě Grafit kde barvu dřezu označují koncové písmenko G, pokud máte zájem o dřez v jiné barvě, napište ji prosím do upřesňujících informací ve Vaší objednávce.

Hmotnost a balení

Hmotnost
3 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Šířka (cm)
51

Technické parametry

Design
kulatý
Druh výrobku
dřez
Materiál
Fragranit
Značka
Franke

Naposledy shlédnuté produkty