Staňte se fanouškem
  • Čeština

Kuchyňské spotřebiče BOSCH

BOSCHJiž po celé generace nám domácí spotřebiče Bosch usnadňují život. 

Dělají za nás část práce. Pomáhají nám domácí práce rychleji dokončit. Zůstává nám díky nim více volného času a zlepšují kvalitu našeho života. Starosti každodenního života zrušit neumíme. Můžeme vám je ale usnadnit. Jako jednička na evropském trhu v oblasti domácích spotřebičů nabízíme vždy absolutně špičkový výkon. Naše domácí spotřebiče představují kvalitu bez kompromisů, technickou dokonalost a maximální spolehlivost.

BOSCH ledniceLednice

Čerstvé potraviny poznáte podle toho, že voní, tak jak mají. Nebo jsou uloženy ve správné chladničce

Zdravá strava začíná koupí potravin a končí jejich přípravou. A mezitím je důležité zachovat hodnotné vitamíny a nutriční hodnoty. Naše technologie HydroFresh uchovává potraviny a zeleninu čerstvé až po dvojnásobně dlouhou dobu.

Lednice BOSCH v naší nabídce naleznete ZDE


BOSCH myčkyMyčky

Myčky značky Bosch jsou ideálním řešením pro každou kuchyni

Nevíme, jak vypadá vaše kuchyně. Ale jedna z našich myček do ní určitě dokonale padne a splní všechny vaše nároky. A kromě perfektně čistého nádobí vám pomůže ušetřit i náklady na elektřinu a snížit spotřebu vody.

Myčky BOSCH v naší nabídce naleznete ZDE

 


BOSCH troubyTrouby

Vestavné spotřebiče Bosch: snadná instalace, kvalita bez kompromisů

Vestavné trouby jsou instalovány pod pracovní plochu. Na jejich ovládacím panelu ovládáte zároveň i varnou desku. Trouby lze instalovat do spodních i do nástěnných kuchyňských skříněk. Pokud si vyberete samostatnou troubu, můžete varnou desku nainstalovat nezávisle na troubě. Pro kuchyně s omezeným prostorem jsou ideálním řešením naše kompaktní spotřebiče s výškou 45 cm. A máte opravdu na výběr - díky mnoha automatickým programům vám každý z našich modelů při vaření a pečení vždy zajistí skvělý výsledek.

BOSCH troubyTrouby BOSCH v naší nabídce naleznete ZDE

Zjistěte více o funkcích v následujících videích:


BOSCH varné desky

Varné desky

Varné desky: individuální design, snadná instalace

Varná deska se instaluje na pracovní plochu nad sporákem, mají společný ovládací panel. Samostatná varná deska má svůj vlastní ovládací panel, a proto ji lze nainstalovat nezávisle na troubě. Deska například bezvadně zapadne do kuchyňského ostrůvku nebo nástěnné kuchyňské skříňky.

Varné desky BOSCH v naší nabídce naleznete ZDE 


BOSCH odsavače par

Digestoře

Svěží vánek pro vaši kuchyň

Abyste při vaření cítili jen to, co opravdu cítit chcete, značka Bosch vyvinula řadu obzvlášť výkonných odsavačů par. Kromě toho mají také dobrou izolaci a jejich chod je tak tichý, že vy ani vaši hosté téměř nic neuslyšíte.

Odsavače par BOSCH v naší nabídce naleznete ZDE

Sdílejte na