Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

FRANKE SET G28 STG614+FG9547 vanilka

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Franke
Kuchyně
Dřezy
 
Dřezy a příslušenství
Kat. č.:
SETG28V
Číst dotazy
Elegantní set FRANKE dřez + baterie v provedení vanilka. Rozměry: 860 x 435 mm, rozměr dřezu: 333 x 360 x 165 mm, ventil: 3 1/2 sítkový (bez excentru). Fragranit zdokonalený o Sanitized®. Kuchyně je kritickým místem pro šíření bakterií a její údržba proto vyžaduje zvláštní pozornost. Antibakteriální úprava Sanitized® uchovává fragranitové dřezy v čistotě a poskytuje trvalou ochranu. Nenahrazuje běžné čištění, ale pomáhá udržovat povrch bez bakterií. A díky tomu je dřez vhodný do každé kuchyně

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
7 502 Kč /ks
Cena:
6 800  Kč/ks
Ušetříte:
9%  (702 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 7 dní
Sdílejte na
Obsah

FRANKE je největším světovým výrobcem fragranitových dřezů.

Materiál Fragranit DuraKleen® PLUS je kombinace 80% žuly a 20% akrylátové polymerové pryskyřice. Neztrácí barvu, odolá krátkodobým teplotám až do 280 °C, je odolný vůči skvrnám, ulpívání nečistot a poškrábání.

Tento materiál je zdokonalený o antibakteriální úpravu Sanitized®, která pomáhá udržovat povrch dřezu hygienicky čistý a chrání jej před bakteriemi a mikroby po dobu mezi běžným čištěním. Fragranit DuraKleen® PLUS je nejnovější inovací původního materiálu fragranit.

Hmotnost a balení

Hmotnost
6 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barevné provedení
vanilka
Druh výrobku
set
Materiál
Fragranit
Značka
Franke
Způsob montáže
montáž na desku

Naposledy shlédnuté produkty