Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Laufen v nabídce SIKO


 

Umyvadlo Laufen

Umyvadla Laufen


Propracované detaily malých umývátek i velkorysých dvojumyvadel se hodí do každé koupelny.

SaphirKeramik - to je inovativní tenkostěnný materiál, který umožňuje hru s designem a díky kterému jsou umyvadla Laufen jedinečná. Nabízejí funkčnost, která zdobí.


Zobrazit umyvadla Laufen
WC Laufen


WC Laufen


Moderní design, kvalitní materiály, snadné čištění, dlouhá životnost, úsporné splachování a také šetrnost vůči životnímu prostředí, to všechno jsou vlastnosti zajišťující maximální úroveň komfortu toalet značky Laufen.


Zobrazit WC Laufen


WC s bidetem Laufen

WC s bidetovací funkcí Laufen


Toaleta Cleanet Riva a Navia jsou revoluční švýcarské toalety se zabudovanou bidetovou sprškou. Na první pohled zaujmou svou celokapotovanou konstrukcí z kvalitní keramiky. Všechny technologie jsou zabudovány do uzavřeného keramického střepu a vytváří tak esteticky působivý produkt, který se hodí do jakéhokoli interiéru. 


Zobrazit WC s bidetem Laufen
Vodovodní baterie Laufen


Vodovodní baterie Laufen


Vodovodní baterie plní v koupelně nejen praktickou úlohu, ale jsou také nepřehlédnutelným designovým prvkem. Vybírejte ze široké nabídky tvarů, velikostí a povrchových úprav.


Zobrazit baterie Laufen


Koupelnový nábytek Laufen

Koupelnový nábytek Laufen


Povrchy koupelnového nábytku jsou přizpůsobeny pro použití v klimatických podmínkách koupelen. Značka Laufen nabízí řadu různých variant nábytku, každá z nich je optimalizována pro koupelnové prostředí a poskytuje záruku dlouhé životnosti.


Zobrazit nábytek Laufen
Vany Laufen


Vany Laufen


Výběr materiálu vany závisí na individuálních preferencích a účelu využití. Aby bylo možné vybrat správné řešení pro různé situace, značka Laufen nabízí čtyři různé materiály van: Sentec, Marbond, akrylát nebo smaltovanou ocel.


Zobrazit vany Laufen