Filtry
find-icon
 bílá2
find-icon
závěsná2
find-icon
34972.02
find-icon
koupelnová skříňka2
find-icon
31.8132.01
find-icon
60.52
find-icon
34.0135.01
find-icon
pod umyvadlo2
find-icon
12
Upravit filtr
reklama

Laufen Ino - nábytek

Koupelnový nábytek je duší každé koupelny a poskytuje potřebný úložný prostor. Vyberte z ucelených sérií od skříňky s umyvadlem, poličky až po skříňky s košem na prádlo.  

V našich sériích koupelnového nábytku najdete všechno, co v koupelně pro úložné prostory potřebujete. Všechny kosmetické nezbytnosti snadno uložíte do skříňky s umyvadlem.

Oblíbeným řešením v moderních koupelnách jsou umyvadla na desku, krásně vypadají i volně stojící skříňky na nožičkách. Moderně vyhlížející závěsné skříňky pod umyvadlo zase oceníte především při úklidu koupelny. Praktické jsou vysoké koupelnové skříňky, vejde se do nich opravdu hodně a jsou navíc dobře přístupné.

Čím se chcete pochlubit vystavte na police a otevřené regály do koupelny, co nechcete nechat na očích snadno ukryjete do zrcadlových skříněk – galerek. Nezapomeňte ani na samotné zrcadlo. Nezbytným pomocníkem do koupelny je koš na prádlo, existuje i možnost zabudovat je přímo do koupelnového nábytku – taková skříňka s košem na prádlo pak elegantně splyne s koupelnovým vybavením. 

Že to pořád není ono? V tom případě se obraťte na našeho konzultanta, který vám pomůže navrhnout koupelnový nábytek na míru vašim potřebám a představám.