SIKO muzeum

Unikátní muzeum rodinné firmy SIKO, které vás vtáhne do příběhu budování miliardového byznysu a přinese poutavé vzpomínky na nezaměnitelné koupelnové trendy z devadesátek. Exkluzivní fotogalerie ze soukromí rodiny Valových, panoramatické kino s příběhem o budování „amerického snu“ v českých podmínkách a řada dalších zajímavostí. Navštivte unikátní expozici, je bezobslužná, automatická, funguje v otevíracích hodinách SIKO showroomu v jihočeských Čimelicích. 

7+ důvodů k návštěvě SIKO Muzea

Panoramatické kino

30 let SIKO příběhu v 8 minutách. Nechte se vtáhnout do děje budování miliardového byznysu.

Exkluzivní fotogalerie 

Máte jedinečnou možnost nahlédnout do soukromí koupelnářské rodiny. Jaké jsou ty nejsilnější momenty z rodinného života Valových i zakladatelky společnosti SIKO?

Koupelny z prvních SIKO prodejen

Růžová nebo modrá keramika? Jak se dělaly před 30 lety hezké koupelny i z toho, co nebylo úplně nejpopulárnější. Protože nic jiného zkrátka nebylo.

Artefakty

Artefakty, které významně ovlivnily budování koupelnářského impéria. Jakou roli sehrála koloběžka při budování první SIKO megaprodejny v Praze a jak vypadaly první firemní vizitky?

Jak rostly megaprodejny

Přehledně! Rozvoj pobočkové SIKO sítě, SIKO franšízing, vývoj tržeb i počtu zaměstnanců.

Plecháče na vlastní oči

Kde to všechno začalo a jak vypadalo tehdejší SIKO „logistické centrum“, odkud se rozvážely první obkladačky do českých koupelen?

Jak se slaví úspěch

Obklopit se správnými lidmi, mít tým, který je hybatelem změn, zdolává jednu výzvu za druhou, který denně posouvá SIKO na cestě za úspěchem je pro nás to nejcennější.

SIKO Kachnička na zlatém piedestalu

 Náš koupelnový symbol, který najdete téměř v každé české koupelně. Rozdává radost, vykouzlí úsměvy, je skvělým koupacím parťákem pro naše nejmenší a milou pozorností i pro dospěláky.