Bílý nábytek ELEMENTS do obývacího pokoje - do 10 dní u vás doma

Elements kuchyně
    Moderní nábytek pro moderní obýváky Elements

S Elements modulárním nábytkem do obývacího pokoje můžete vytvořit moderní, otevřený koncept bydlení, ve kterém je obývací část propojená s kuchyní středobodem dění v domácnosti. Kvalitní nábytek Elements nabízí výběr dekorů, které můžete libovolně kombinovat a vytvořit si tak moderní stěnu do obýváku nebo třeba elegantní skříňku pod televizi. Bílou barvu kombinujte s dřevěným, břidlicovým a betonovým vzhledem nebo matnými dekory a proměňte svůj obývací pokoj v místo, kde si pohodu budete užívat naplno.

Prohlédněte si náš katalog s kompletní nabídkou nábytku do obývacího pokoje, inspirujte se a naplánujte si moderní obývák podle svých představ.

Výhody modulárního nábytku Elements

obýváky elements

Tiché zavírání

obýváky elements

Praktické horní skříňky

obývací pokoje, předsíně elements

Řešení i do předsíně

Jak na to?

S plánováním vaší vysněné koupelny vám také rádi pomůžou naši zkušení odborníci. Naplánujte si schůzku s naším konzultantem a navrhneme pro vás řešení koupelny na míru, přesně podle vašich potřeb.


Sjednat schůzku

Projektový konzultant je tu pro vás

Navrhneme vám stylovou koupelnu, kuchyni i celý interiér. Moderní obýváky, předsíně, šatny, domácí kancelář nebo i technickou místnost.

  • Komfortní zákaznický přístup,
  • bez starostí, pro vaše maximální pohodlí a úsporu času,
  • pravá ruka pro váš projekt.

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma.

Rádi vám pomůžeme. Sjednejte si schůzku, v sekci O jaký projekt se jedná? vyberte možnost Kuchyně a v poznámce v posledním kroku uveďte, že máte zájem o tyto místnosti (obývák, předsíň, šatna...).

konzultant-obyvak.jpg