Filtry
find-icon
Skladem v e-shopu8SIKO Čimelice8SIKO Jesenice1
find-icon
SIKODAYS11
-
find-icon
 dřevodekor8  bílá3
find-icon
koupelnová skříňka7zrcadlo3regál1
find-icon
Naturel11
find-icon
Provence11
find-icon
lamino2
-
cm
-
cm
-
cm
find-icon
stojící4
find-icon
keramika2
find-icon
mat7
find-icon
na šířku2
find-icon
lamino4
find-icon
bez umyvadla4pomalé zavírání2
find-icon
pod umyvadlo4s dvojumyvadlem1s umyvadlem1vysoká1
find-icon
1241
find-icon
kovové boky2
find-icon
plnovýsuv s dotahem2plnovýsuv1
find-icon
12
Upravit filtr
reklama

Naturel Provence

Koupelnový nábytek je duší každé koupelny a poskytuje potřebný úložný prostor. Vyberte z ucelených sérií od skříňky s umyvadlem, poličky až po skříňky s košem na prádlo.  

V našich sériích koupelnového nábytku najdete všechno, co v koupelně pro úložné prostory potřebujete. Všechny kosmetické nezbytnosti snadno uložíte do skříňky s umyvadlem.

Oblíbeným řešením v moderních koupelnách jsou umyvadla na desku, krásně vypadají i volně stojící skříňky na nožičkách. Moderně vyhlížející závěsné skříňky pod umyvadlo zase oceníte především při úklidu koupelny. Praktické jsou vysoké koupelnové skříňky, vejde se do nich opravdu hodně a jsou navíc dobře přístupné.

Čím se chcete pochlubit vystavte na police a otevřené regály do koupelny, co nechcete nechat na očích snadno ukryjete do zrcadlových skříněk – galerek. Nezapomeňte ani na samotné zrcadlo. Nezbytným pomocníkem do koupelny je koš na prádlo, existuje i možnost zabudovat je přímo do koupelnového nábytku – taková skříňka s košem na prádlo pak elegantně splyne s koupelnovým vybavením. 

Že to pořád není ono? V tom případě se obraťte na našeho konzultanta, který vám pomůže navrhnout koupelnový nábytek na míru vašim potřebám a představám.

Nejprodávanější

11 produktů
Doporučujeme
11 produktů
Viděli jste 11 z 11 produktů