Doma, v Čimelicích, jsme otevřeli obří areál.

Rozhodli jsme se pro radikální řešení: postavit zbrusu novou budovu, jejíž součástí je i showroom plný stylově zařízených koupelen i kuchyní. Podívejte se, jaké je finále.

Po 27 letech expanze rodinné firmy doslova z obýváku v Čimelicích, přes první malou prodejnu až po megaprodejny a showroomy ve všech regionech celé České republiky a Slovenska, přišla konečně na řadu investice do zbrusu nové centrály společnosti právě v Čimelicích. Žádný anonymní korporát a klasický open space, ale rodinná kancelář, založená na koncepci fungování na společném patře. Podporuje to týmovou spolupráci napřič odděleními i kreativitu. 
Nechybí ani možnost relaxace - samoobslužné „kavárny“ pro neformální jednání, odpočinkové zóny, call-boxy ale i jídelna s letní terasou. Baví nás sledovat, jak v otevřeném atriu uprostřed kanceláří někteří kolegové pořádají i celé porady.

Nové prostory slavnostně otevřela paní Jaroslava Valová, zakladatelka společnosti SIKO, generální ředitel Tomáš Vala a jeho dcera, Monika Valová, která reprezentuje další generaci v nástupnictví rodinné firmy.

oteviracka-cimelice-628.jpg

Nové prostory slavnostně otevřeli zástupci všech 3 generací rodiny Valovy.

cimelice-2023.jpg

Nový areál, administrativa, se showroomem v přízemí.

Jsme rodinná firma, na tom si zakládáme. Daří se nám společně propojovat náš pracovní i rodinný svět. Se slavnostním otevřením nové centrály jsme zde uspořádali i family day, kdy si každý mohl pozvat své rodiče, děti, partnery atd. Ve společnosti více než 450 účastníků včetně více než stovky dětí jsme zažili příjemně strávené odpoledne plné úsměvů, zážitků a pohody.