Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Novabell Monterrey

Představujeme vám mrazuvzdornou, slinutou, glazovanou dlažbu Monterrey. Po jejím vyspárování získáte dokonalý efekt rustikální dlažby. Balení jsou úmyslně namíchána z více odstínů, které po pokládce vytvoří neopakovatelný mix hnědooranžové barvy, tmavě červené/cihlové nebo zelené. Dlažba Monterrey se hodí pro použití nejen do interiéru, ale i do exteriéru. Výhodou je také její výborná čistitelnost a vysoký stupeň otěru (PEI IV). K dlažbě nabízíme také dekory a sokly ve shodném barevném provedení. Formát 15x15 cm včetně dekorací ve stejném rozměru se skvěle hodí také jako např. kuchyňské obklady. Pro tuto možnost existují v sérii Monterrey také modrá, bílá a černá barva.

Varianty položení a spotřeby dlažeb různých velikostí můžete vidět ve fotogalerii. Spotřebu jednotlivých velikostí dlažeb vypočtěte podle procentuálních podílů a zaokrouhlete na celá balení. Nezapomeňte připočítat rezervu na prořez a ztráty plynoucí z členitosti podlahy (10-15%). Výsledek je nutno zaokrouhlit na celá balení. U rozměru 15x15 je třeba zvážit poměr dekorů a dlažby.

REKONSTRUUJETE NEBO ZAŘIZUJETE NOVÉ BYDLENÍ?
Jen u nás vyřešíte koupelnu i kuchyni ve vašem oblíbeném stylu. Bez starostí, rizika a bezpečně. Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme vám a domluvíme si termín individuální schůzky, která může proběhnout na prodejně nebo online na dálku.
Sjednat schůzku

Série Novabell Monterrey obsahuje tyto produkty

Zobrazeno 1 - 0 z 0 produktů